Kasandra - miejsce gdzie warto wracać.

Niedawno nawiązałam współprace ze sklepem Kasandra.

Kasandra to nie zwykły sklep internetowy jakich znaleźć można wiele jeśli wziąć pod uwagę dziedzinę dekoracji wnętrze. Kasandra to sklep, w którym zakupić można ozdoby zdecydowanie niebanalne. Najbardziej wyjątkowe pośród tych wszystkich dostępnych na rynku. Szeroka oferta została przygotowana specjalnie z myślą o Nas - Klientach, którzy uwagę przywiązują do detali. Skierowana jest do wszystkich tych, których nie zadowala zwykła firanka która bezwiednie wisi w naszym oknie czy też nudna pościel, zwyczajnie spełniająca swoje praktyczne funkcje. Sedno tkwi w tym, aby te elementy to była również charakterystyczna ozdoba,  wyciągająca najpiękniejsze wnętrze na zewnątrz. Sprawiająca, że zwykłe pomieszczenie ożyje i nabierze wyjątkowego wymiaru. Gwarantująca, iż każda aranżacja będzie tą jedyną. U nas zagościł obrus, nie taki zwykły, ale taki którą swoją uwagę przyciąga od wyciągnięcia z pudełka. Obrus, który swoim kształtem, wzorem nadaję wnętrzu wyjątkowy klimat. Piękny żakardowy obrus z subtelnym wzorem idealny na każdy stół. Brzegi zdobione listkami i fantazyjnie wycięte.  Obrus zapakowany w twardą folię, może być świetnym prezentem. Idealnie pasuje do każdego wystroju pomieszczenia.
Rozmiar:
100 x 150 cm


 Obrus to u mnie podstawa, zawsze musi być na stole. Stół jest dla mnie wizytówką całego domu. To tutaj się zasiada do wspólnych posiłków. To tutaj jest ten klimat Świąt, stroików. Dzięki obrusowi czujemy że nasz dom ma duszę. 
Zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu Kasandra 

                                           2 komentarze:

Unknown pisze...

Faktycznie, sklep godny uwagi. :)

Blogerka Anka pisze...

ja mam złe doświadczenia z tym sklepem, zaproponowali mi współpracę, wysłałam swój adres i prawie miesiąc cisza, zostałam totalnie olana, wysłałam 2 maile z zapytaniem czy w ogóle dotarł mój adres, ale osoba milczy, podziękowałam za taką współpracę

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger