DARYmex pościel marzeń.

Już kiedyś wam wspominałam o tej firmie (tutaj), teraz firma, udostępniła mi następny komplet pościeli do zrecenzowania. Chyba wyczuli najlepszy czas, gdyż ostatnio wymienialiśmy łóżka w pokoju dziecięcym, i Oskarek z łóżeczka przetransportował dla łóżko dla dużych - jak sam mówi. I mieliśmy duży dylemat, jaką pościel mu wybrać, jaką kupić. W końcu trzeba zmienić, małą na dużą. W nasze ręce trafiła pościel z wykonana z grubej flaneli w atrakcyjnych wzorach. Nam trafił się model w koła .Są bardzo ciepłe i przyjemne w dotyku - świetnie się sprawdzają w chłodne noce. A że za oknami widać i czuć już jesień pościel doskonale się sprawdza. Dzięki niej nasz maluszek, stał się duży i stwierdził, że może już spać sam w jego nowym łóżeczku.  • Komplet pościeli z grubej flaneli świetnie ogrzewającej w chłodne jesienne i zimowe noce.
  • Tkanina ta jest delikatna w dotyku i zapewnia duży komfort podczas snu.
  • Jest to idealny zestaw na zimę.
  • Pościel jest zapinana na zamek.
A jak wiecie jednak zamki bardziej się sprawdzają niż guziki, bynajmniej u mnie gdzie moje dzieci podczas spania spacerują po całym łóżku, i rano pościel jest oddzielona od poszewki. Zamki jednak nie pozwala jej na "wyjście" :).Tak się prezentuję miejsce wypoczynku mojego synka, jest bardzo zadowolony, że ma coś swojego. 
Przyjemna noc była i Oskarek pięknie przespał noc w nowej pościeli. Wstał wypoczęty i szczęśliwy. :)


Znajdziecie ich na ich stronie


jak i również na FACEBOOKU

Dziś przeglądałam ofertę sklepu i uwierzcie mi, jest naprawdę duża, znajdziecie w niej również zabawki dla dzieci na plac zabaw, jak i ręczniki czy piękne pledy. Serdecznie Was zapraszam :)

3 komentarze:

Aneta Grzesiuk pisze...

lecę zajrzeć na stronę :) a ciebie zapraszam do siebie na bloga :)

Monika J pisze...

Bardzo fajna ta pościel.

Let it sparkle.... pisze...

Bardzo ładna pościel :)

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger