Angielski z REA

Zeszyt do nauki języka angielskiego z kolorowymi naklejkami pomoże dzieciom opanować podstawowe słownictwo i rozwinąć zdolności manualne. Mali uczniowie nauczą się angielskich wierszyków i piosenek oraz będą wykonywać ciekawe ćwiczenia z języka angielskiego. U nas jest jesteśmy na etapie nauki od podstaw, gdyż nasz nauczyciel, który uczył dzieci okazało się że puszczał dzieciom bajki, więc córeczka do IV klasy poszła z lekkimi podstawami. Musimy uczyć się praktycznie od początku. Tak więc książka jest dla nas super, początki zawsze są trudne ale z nią nie jest aż tak strasznie.Książka posiada informacje dla rodziców, mała pomoc nie tylko dla maluszka ;)


Liczenie, alfabet, i pomoc w wymawianiu to chyba jeden z lepszych książek do nauki języka dla dzieci. W książce znajdziemy bardzo dużo pomocnych informacji. 
W ksiażce znajdziemy naklejki, chyba ulubiony akcent każdej książki z naklejkami.


Dodatkowo na stronie są dostępne bezpłatne nagrania pomocne przy nauce języka.Książka to bardzo dobry prezent dla maluszka, który zaczyna naukę z językiem, jak i dla starszaka, który chciałby sobie przypomnieć podstawy :).Za możliwość zrecenzowania dziękuje : 


1 komentarz:

Magdalena Zajega pisze...

No to ładny nauczyciel hahaha. :p Szkoda dzieci bo im się jest starszym, tym trudniej wchodzą języki.. :(

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger