Testowanie z SampleCity.pl


To co znalazłam o produkcie mnie zdziwiło, nie wiem czy ja miałam jakiś inny plaster, czy po prostu był felerny. 

Opis produktu:
Pęcherze są reakcją organizmu przed otarciem mającą na celu ochronę głębszych tkanek. 

Pęcherze zazwyczaj charakteryzuje 5 faz rozwojowych, a proces ich gojenia może potrwać do 7 dni. Można go jednak skrócić stosując Plastry na pęcherze COMPEED®.
Plastry na pęcherze COMPEED® po nałożeniu na pęcherz pełnią rolę drugiej warstwy skóry zapewniając zmniejszenie ucisku i bólu oraz stanowiąc zabezpieczenie przed wodą, zanieczyszczeniami i drobnoustrojami. COMPEED® działa po nałożeniu na pęcherz w jego dowolnej fazie rozwojowej, jednakże im szybciej zastosuje się plaster, tym szybciej pęcherz się zagoi. 

Plastry na pęcherze COMPEED® wykonane są z hydrokoloidu, który skutecznie leczy pęcherze zatrzymując wilgoć w ranie i zapobiegając tworzeniu się strupa.

COMPEED® zapewnia optymalne środowisko gojenia, które:
wspomaga naturalne mechanizmy gojenia się skóry
chroni zakończenia nerwowe, natychmiast zmniejszając ból
przyspiesza proces gojenia.
  

Plasterek testował akurat mój mąż, miał pęcherz który nie chciał zejść. Czekaliśmy na uczucie chłodu, ale nic takiego nie miało miejsca. Po całym dniu noszenia, mąż uskarżał się na ból. Tak więc plasterek odkleił, a raczej próbował, przykleił się i trzeba było delikatnie go zmoczyć aby odszedł. Więc plasterki to tylko strata pieniędzy, nie trafiony u nas. 

Zalety
- brak
ale za to wad ma sporo  

- trudności z jego usunięciem ze skóry.
- plaster przykleja się do pęcherza. 
- cena.
- nie działa: powoduje powiększenie pęcherza a nie jego gojenie.
- odparza skórę. 

A czy u Was się sprawdził, podzielcie się swoimi opisniami?

2 komentarze:

Joanna N. pisze...

ja miałam ,uczucia chłodu nie było ,ale trzymał doskonale plasterek,chroni on dodatkowo przed otarciami i się go nie odkleja ;) trzy dni mi się trzymał i pęcherz zmalał

Unknown pisze...

Ja również dostałam plasterek do testowania, jednak jeszcze nie miałam okazji go przetestować. ;) Na pewno podzielę się swoją opinią, gdy to zrobię. ;)

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger