Strzeżcie się, Koszmarny Karolek znów atakuje!

We wrześniu świętujemy 20 urodziny Koszmarnego Karolka. Tak więc Karolek zawitał i do nas. Córeczka go bardzo lubi, czytała, a ostatnio oglądała na internecie. Powiem Wam szczerze ze ja sama podbierałam jej książkę jak spała, i ją czytałam, chciałam sprawdzić co mojej córeczce sprawia tyle radości. Teraz już wiem, Karolek, to ona. Czytając ją jak bym czytała o swojej nieznośnej córeczce, i chyba dlatego Martusia się do niego porównuje. :). Książka jest napisana prostym językiem, aby każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie. Kolorowe rysunki, które przedstawiają przezabawne historie i perypetie Karolka i jego przyjaciół. Nie znacie, gorąco Was zachęcam do przeczytania. Nie tylko Wasze maluszki ale też Wam, na pewno przypadnie do gustu.Specjalne jubileuszowe wydania z okazji dwudziestych urodzin najokropniejszego chłopca na świecie. W każdym tomie czekają na Was koszmarne wybryki, złowrogie pomysły, odjazdowe ciekawostki oraz ulubione kawały Koszmarnego Karolka.

A kim jest Koszmarny Karolek, główny bohater; który według jego rodziców jest najkoszmarniejszym dzieckiem na świecie. Lubi denerwować innych, a szczególnie swojego brata Damianka. Założyciel tajnych klubów "Purpurowa Czaszka". Jego ulubione programy to "Obżartuch Onufry", "Maksio Mutant", "Gladiator Terminator", "Smrodliwy Salonik" i "Raper Saper". Uwielbia chipsy. Nienawidzi oszczędzać, ale za to nade wszystko lubi wydawać pieniądze. 


Przezabawne perypetie małego brzdąca specjalne jubileuszowe wydania z okazji dwudziestych urodzin najokropniejszego chłopca na świecie. 
W każdym tomie czekają na Was koszmarne wybryki, złowrogie pomysły, odjazdowe ciekawostki oraz ulubione kawały Koszmarnego Karolka. Na końcu znajdziecie konkurs, więc zapraszam Was gorąco :)

2 KSIĄŻKI W 1:

• Koszmarny Karolek ma urodziny 
• Koszmarny Karolek w samochodzie 

Fenomen Koszmarnego Karolka:

- 20 lat na rynku i ponad 20 milionów sprzedanych książek na całym świecie,

- w Polsce sprzedano już ponad milion książek o Koszmarnym Karolku,

- Koszmarny Karolek został przetłumaczony na ponad 20 różnych języków,

- w 2006 roku w telewizji rozpoczęto emisję serialu animowanego na podstawie książek Franceski Simon,

- w 2011 roku na ekrany kin wszedł film "Koszmarny Karolek", który od 2014 roku jest dystrybuowany w Polsce.


Strzeżcie się, Koszmarny Karolek znów atakuje!


2 komentarze:

Edyta Granda pisze...

no proszę! super

Anonimowy pisze...

Istna bomba! Pożyczyłam Karolka od koleżanki bo moje dzieciaki uwielbiają książki o takich urwisach. Karolek podbił serca dzieciaków i będą mogły się cieszyć nim troszkę dłużej niż np. Kacprem niewypałem, który miał niestety tylko dwie części, a do którego zdążyły się przyzwyczaić.

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger