Mama z pasją - receptą na dobre wychowanie dziecka!

Za pośrednictwem wydawnictwa M , trafił do mnie poradnik, który pozwala odpowiedzieć na nurtujące pytania. Autorka Susan Merril, prywatnie matka pięciorga dzieci, świadoma natłoku metod i rad wychowawczych zastanawia się nad pytaniami, które nurtują wiele matek. Niektóre z nich zapewne brzmią: Czy dobrze wychowuję swoje dziecko? Jak zyskać pewność, że jestem najlepszą mamą? Jak realizować się jako rodzic? Książka daje odpowiedź!

Jeśli szukasz praktycznego wsparcia i wskazówek w realizacji swojego macierzyństwa, znajdziesz je w MAMIE Z PASJĄ. Autorka doskonale zdaje sobie sprawę z wyzwań, jakie wiążą się z wychowywaniem dzieci we współczesnym świecie.
Po mistrzowsku opowiada swoją historię, przeplatając ją niezmiennymi prawdami Pisma Św., by umocnić i dać nadzieję Czytelnikom. Podaje 10 wskazówek, których przestrzeganie zapewni radość i sukces w wychowywaniu dzieci.

W książce opowiada o sobie jako mamie. Przedstawia swoje sukcesy wychowawcze, jak i problemy, z jakimi musiała się zmierzyć. Dzięki tej pozycji każda mama będzie mogła odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania. Znajdzie receptę na pełne pasji, dobre i skuteczne wychowanie dziecka.
Poradnik czytało mi się bardzo lekko i przyjemnie. Nie przypuszczałam, że mnie zainteresuje. Teraz ja jako mama czasami zastanawiam się jak radzić sobie w życiu, jak wiadomo każda mama wychowuje dziecko po "swojemu", poradnik tylko nam podpowie, jak sobie radzić z niektórymi sferami. Polecam gorąco do czytania!

Autor: Merrill Susan

ilość stron: 248
oprawa: Miękka
format: 14.0x20.0cm

data wydania: 2014
wydawca: Wydawnictwo M

Za książkę dziękuje:
Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger