DUMEL DISCOVERY - ROZKRĘCONY DINOZAUR

Paczka DUMEL zaskoczyła wszystkich :). Dinuś do skręcania to był strzał w 10 :)
Seria rozkręconych Dino w skład której wchodzą najbardziej rozpoznawalne dinozaury: Brachiozaur, T-Rex oraz Triceratops. Dziecko z przyjemnością zajmie się rozkręceniem i skręceniem dinozaura na „czynniki pierwsze”. Zabawka rozwija zdolności manualne, umiejętności konstruktorskie, uczy logicznego myślenia oraz ćwiczy koncentrację. Zestaw zawiera: dinozaura, wkrętarkę na baterie, 3 wiertła, śrubokręt oraz 2 dodatkowe śrubki. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat


Oskarek jak zobaczył zabawkę aż krzyknął z radości. I pytał czy to dla niego.  Zagościł u nas T-Rex. Brązowy dinozaur skręcony zielonymi śrubkami, w zestawie z wkrętarką, śrubokręt , dwa dodatkowe wkłady do wkrętarki i zapasowe śrubki :).


Uśmiechom nie było końca.


Oskarek dzielnie czekał aż tata rozpakuje mu jego zabaweczkę.Pierwsza w ruch poszła wkrętarka, ale nie synek  tata musiał jej spróbować :) i pokazać synkowi jak działa.Do zabawy włączyła się siostra, która również była ciekawa nowej zabwki.


Oskarowi bardzo dobrze szło odkręcanie, był bardzo ciekawy co będzie po odkręceniu.


Do zabawy przyłączył się tata, fajnie patrzeć jak dwaj moi mężczyźni kręcą i przykręcają. Mój maluch jest na etapie naprawiania, stukania, więc Dinuś jest ciekawym rozwiązaniem, gdyż tutaj może to robić i nikt nie zwraca mu uwagi że tak nie wolno.

Gdy Oskarek na chwilę się oddalił za zabawkę chwycił tata, jemu też bardzo przypadła do gustu. Przyznam szerze że sama się nią chwilkę bawiłam ;)
Problem był jeden, Oskarek tak się zabawił, że nie myślał o spaniu. Ciężko było go przekonać do łóżka, jak nowa zabawka tak go wciągnęła :)
Krótkie podsumowanie Dinozaura

Zalety:
rozwija wyobraźnie przestrzenną
kształtuję ręce
koordynuję pracę mózg - ręka
wytrzymała - lądowała tyle razy w łóżka na ziemię i nic jej się nie stało


Wady:

Brak pudełeczka aby schować po skończonej zabawie


Ocena:
4/5

Za możliwość zrecenzowania dziękuje firmie:

4 komentarze:

https://www.todoarmo.pl/ pisze...

Ile takie cudo kosztuje ? mój syn jest na etapie dinozaurów i był by zachwycony.

Moja Skarbnica pisze...

OOOOżesszzz my też takie chcemy!!

Moja Skarbnica pisze...

OOOOżesszzz my też takie chcemy!!

Joanna N. pisze...

piękne zdjęcia z testów i ciekawa recenzja ,widzę ,że i dziecko i tatuś mieli niezłą frajdę i o to chodzi ,aby radość była obopólna

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger