Blogosfera - Canpol babies

Zasady udziału w Blogosferze Canpol babies

Masz ochotę przetestować produkty i napisać o nich recenzję na swoim blogu? A może chciałabyś zorganizować konkurs na swoim blogu z  produktami Canpol babies?
Sprawdź krok po kroku jak zgłosić swoją kandydaturę.

1. rejestrujesz się lub logujesz w serwisie

Rejestracja trwa zaledwie kilka chwil, a dzięki niej będziesz mogła otrzymać produkty. Zarejestruj się Jeśli posiadasz już konto w serwisie, zaloguj się.

2. dodajesz wpis o Blogosferze Canpol babies na swoim blogu

Na swoim blogu napisz o chęci uczestnictwa w testach produktów w Blogosferze Canpol babies i zachęć innych do udziału podając link do Blogosfery (http://canpolbabies.com/pl/blogosfera).

3. wypełniasz formularz zgłoszeniowy w Blogosferze

Przejdź do formularza, wypełnij wszystkie aktywne pola i wyślij zgłoszenie. Twoje zgłoszenie pojawi się na stronie głównej Blogosfery i w zakładce Twoje zgłoszenia.

4. testujesz produkty lub organizujesz konkurs

Spośród wszystkich zgłoszeń w danym miesiącu wybieramy grupę blogerek, które otrzymują produkty to testów lub do przeprowadzenia konkursu. Jeśli zostaniesz wybrana, masz 30 dni na napisanie recenzji o produkcie od momentu otrzymania przesyłki (testerki) lub na organizację konkursu od dnia otrzymania informacji o wytypowaniu do przeprowadzenia konkursu (organizatorki konkursu). Pamiętaj, żeby nie usuwać wpisu o Blogosferze oraz opinii o testowanym produkcie / wpisu konkursowego przez okres 12 miesięcy.

5. informujesz o konkursie w Blogosferze (dla organizatorek konkursów)

Zamieszczasz link do przeprowadzanego przez siebie konkursu z produktami Canpol babies.
Aby to zrobić, wejdź w menu rozwijanym Blogosfera w „Moje zgłoszenia”, a następnie wybierz „Uzupełnij dane” w aktualnym zgłoszeniu.

Dzięki temu inne mamy dowiedzą się o Twoim konkursie. Po wytypowaniu laureatek swojego konkursu wysyłasz nam ich dane teleadresowe, a my wysyłamy do nich nagrody.

5. informujesz o recenzji w Blogosferze (dla testerek)

Zamieszczasz link do swojej recenzji w Blogosferze. Aby to zrobić, wejdź w menu rozwijanym Blogosfera w „Moje zgłoszenia”, a następnie wybierz „Uzupełnij dane” w aktualnym zgłoszeniu.Ja już się zgłosiłam, czekam czy mnie wybiorą. Teraz czas na Ciebie!!

2 komentarze:

Unknown pisze...

Szkoda, że nie mam bloga. ;) Też bym przetestowała z miłą chęcią. :p

mlodamatka pisze...

Zawsze możesz założyć ;)

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger