Akcja wymiana

Jak wspominałam Wam na FB, chciałam zorganizować taką akcję, tak więc powstał regulamin dzięki pomocy Natanielkowo. Czytamy, zgłaszamy się i fajnie się bawimy :)Regulamin akcji:

1) Zgłoszenia przyjmuję na adres kasiulekkochany@gmail.com w tytule wpiszcie "Akcja wymiana"
2) Zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko (adres bloga jeśli takowy prowadzicie), adres do wysyłki oraz wiek i płeć dziecka/ dzieci. Dla ułatwienia jeśli ktoś chce może napisać co lubi wasze dziecko :) 
3) Zgłoszenia przyjmuję do 1 października
4) do 10 października będę rozsyłać każdej osobie biorącej udział w akcji adres do wysyłki wraz z resztą danych (czyli Wy wysyłacie jedną paczuszkę i jedna paczuszka ma dojść do Was). tak jak robiło się to na mikołajki w podstawówce :)
5) Działamy fair i wszystkie wysyłamy paczki nie przewiduję, żeby ktoś był nieuczciwy (dobrze by było do mnie wysłać potwierdzenie nadania paczki) paczki musiały by być wysłane od Was najpóźniej 25 października tak by wszystkie z biorących udział dostały je najpóźniej do końca miesiąca :) 
Paczuszki prosimy wysyłać listem poleconym lub paczką tak by w razie zaginięcia można było potwierdzić, że paczuszka od Was wyszła.
6) I najważniejszy punkt dobrze się bawimy (jeśli jakaś mama blogerka zechce opublikować wpis co dostała w ramach wymiany oczywiście mile widziany jest taki wpis i sami też taki wpis uczynimy ;) osoby bez blogów mogą wrzucać w ramach akcji wymiany zdjęcia na naszą tablicę, jak i w mailu a ja utworzę specjalny post. 

Punkt dodatkowy kwota paczki powinna zmieścić się w kwocie około 30 zł :)

W akcji wymiany mogą brać udział blogerki jak i osoby nie mające z blogami nic wspólnego ;). Ile przeznaczycie na paczki, również zależy od Was, weźcie pod uwagę ile jesteście w stanie dać, i zależało by nam aby nie było używanych rzeczy, tzn, jeżeli rzecz jest w stanie idealnym nie widzę przeciwwskazań, ale nie może być tak że cała paczka będzie tylko z takich rzeczy. Jak pisała moja poprzedniczka, jeżeli macie w szafie ubrania dla waszych pociech już za małe, a osobie której wysyłacie paczkę ma pociechę w takich rozmiarach można dorzucić jako gratis.

Regulamin częściowo zapożyczony z http://natanielkowo.blogspot.com/2014/03/akcja-wymiana.html

1 komentarz:

Kasia7212 pisze...

fajna akcja, ale jednak może lepiej jakby kwota wymianki była podana bo może być tak że jedna mama wyśle tańszą a druga droższą i jednej i drugiej będzie ciut głupio, a wiem że takie akcje z podaną kwotą były i było ok :) pozdrawiam :)

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger