Szkolne przygody Mikołajka

Trzecią i ostatnią książką, jaka została mi do zrecenzowania przez wydawnictwo Znak Emotikon są "Szkolne przygody Mikołajka".
W książce możemy przeczytać o zabawnych perypetiach Mikołajka i jego przyjaciół. Każda jego "nowa" przygoda jest śmieszna, i czytelnik chce wiedzieć jak potoczyła się dalej. Tak było w naszym przypadku. Książka jest ciekawie napisana, mimo jej 400 stron, jest bardzo czytelna i przejrzysta. Prawie na każdej ze stron znajdziemy przezabawne ilustrację, przedstawiającą dzieci i ich zabawę.„Szkolne przygody Mikołajka” to trzeci tom serii przygód Mikołajka, który powstał na motywach nie tylko opowieści Goscinny'ego, ale  w oparciu o serialową ekranizację. Książka na podstawie serialu opartego na książce? Jesteście ciekawi co się w niej ukryło -  już 14 sierpnia premiera.

Tytuł: Szkolne przygody Mikołajka
Adaptacja: Valerie Latour-Burney
Tłumaczenie: Magdalena Talar
Cena: 39,90zł
Premiera: 14.08.2014
Stron: 400

Wydawnictwo: Znak Emotikon 

2 komentarze:

Monika dz. pisze...

Fajna książeczka

Anonimowy pisze...

Fajna książeczka i całkiem ambitna! 400 stron to nie lada wyzwanie dla autorów, jednak nie zawiodłam się i tym razem ;) Mikołajek i jego szkolne przygody dają radę! czyta się z przyjemnością i zapałem, moje dziecko nawet się nie nudzi przy czytaniu ;) Pozdrawiam!

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger