Para'Kito TM - z nami :)


Firma Para'Kito™ specjalizuje się w środkach zapobiegających efektom ukąszeń komarów.

Opaski oraz zawieszki wielokrotnego użytku, opierają się na opatentowanej technologii nasycania polimerów olejkami eterycznymi. Produkty Para'Kito™ stały się punktem odniesienia dla innych preparatów stosujących naturalne sposoby zapobiegania efektom ukąszeń komarów we Francji i Hiszpanii, gdzie firma zajmuje pozycję lidera rynku.


Opaski na rękę – fajne i modne – dostępne są w wielu odważnych kolorach: m.in. niebieski, fuksja, żółty, pomarańczowy, czarny i biały. W tym roku firma Para’Kito™ wprowadziła nową, awangardową kolekcję opasek z ciekawym wzorem graficznym. Zaprojektowana z myślą o indywidualnym podejściu, kolekcja opasek z grafiką dostępna jest w wielu kolorach i wzorach. Opaski mogą być noszone na nadgarstku lub kostce, zapobiegając efektom ukąszeń komarów w dzień i w nocy. Zarówno w ciągu dnia jak i w nocy chronią one użytkownika przed komarami. Wkłady do produktów Para’Kito™ są wydajne przez 15 dni i są wodoodporne, co oznacza, że pływanie, ulewny deszcz i inne formy styczności z wodą nie mają wpływu na skuteczność produktu. W ofercie dostępne są też kolorowe zawieszki, oferowane w 6 kolorach.

Zawieszki dostępne są w sześciu wariantach kolorystycznych i mogą być przypięte do ubrania lub podręcznego bagażu, aby zapewnić optymalną ochronę przed efektami ukąszeń komarów.
Para’Kito™ jest produktem naturalnym i nie zawiera DEET lub IR3535. Aktywne wkłady Para’Kito™ nie pozostają w bezpośrednim kontakcie ze skórą nadają się dla kobiet w ciąży, i małych dzieci i są zalecane osobom podatnym na alergie i podrażnienia skóry.


U nas wykorzystaliśmy je dzisiaj nad wodą. Synek dostał opaskę na rękę, córka brelok. Na początku nie wierzyłam w cuda, zresztą jak każde produkty na komary, rzadko się u nas sprawdzają. Po założeniu, zauważyliśmy, że nawet muchy nie leciały do nas ;). Bardzo przyjemny zapach dla nas, ładnie się też prezentuję. 
Więcej możecie się dowiedzieć na polskiej stronie producenta...tu również można się zaopatrzyć 
w produkty firmy


http://pl.parakito.com/ 

2 komentarze:

Unknown pisze...

Bardzo przydatna taka opaska. ;) Dla dzieci coś idealnego wręcz. ;)

Moja Skarbnica pisze...

no świetny pomysł, idealne dla dzieci

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger