Modlitewnik - książka którą powinieneś mieć.

W naszych dłoniach dzięki Wydawnictwu Sfinks.info znalazł się Modlitewnik, pięknie ilustrowana książka z kolorowankami i modlitwami. Ja jako osoba wierząca, znam modlitwy, i uczę ich moich maluchów. Pierwsza modlitwa, którą uczyły się dzieci, to "Aniele Boże stróżu mój...". Szkoda, że ten Modlitewnik nie trafił nam się w czasie przygotowań do I Komunii Świętej. Byłby idealnym przyjacielem mojej córeczki. Gdy coś jest kolorowego, dziecko chętniej do niej sięga, i tak jest w tym wypadku. Dużym plusem są kolorowanki, z Janem Pawłem Drugim, mimo, iż mojej córeczce nie było dane go poznać wie, kim był, co zrobił. Ja w tym czasie, jak odchodził Nasz Wielki człowiek, byłam z nią w ciąży. Płakałam, że nie będzie jej dane go zobaczyć na żywo. Ja miałam taka przyjemność, mimo iż miałam 10 lat, dobrze to pamiętam. Przejechał koło mnie swoim Papa Mobilem. To była najcudowniejsza chwila mojego życia. Nada dziękuje babci że mnie zabrała, że miałam okazję tam być. Teraz tą miłość przekazuję moim maluchom.


W modlitewniku, można się wzruszyć, można się nauczyć. Modlitwa, to ważna część życia. Czasem mi pomaga w życiu, to taka rozmowa z Bogiem. Bardzo czytelny spis treści , pokieruje Ciebie jak i Twojego maluszka, na modlitwę, która go aktualnie interesuje. 
               

 Córeczka się zaczytała, miło widzieć w nich taki zapał do miłości do Boga.


 W Modlitewniku znalazł się "Osobisty Aniołek Stróż" - poświęcony na Jasnej Górze.Kiedyś oglądałam film, i były w nim słowa "Dlaczego wierzysz w Boga", i to jest bardzo dobre pytanie, dlaczego w niego wierze, to tak  jak wiatr nie widzimy go a wiemy że jest. Tak samo jest z Nim. Nie widzę go, nie czuję, ale wiem że jest. I to daje mi wiarę w lepsze jutro.


Dziękuje Wydawnictwu Sfinks za możliwość zrecenzowania Modlitewnika. Modlitewnik dla dzieci można kupić tutaj.

3 komentarze:

Moja Skarbnica pisze...

bardzo ciekawe... zainteresowała mnie bardzo!!

Unknown pisze...

Śliczne zdjęcia, miło popatrzeć. :)

Joanna N. pisze...

przecudownie opisany modlitewnik z własnymi refleksjami ,bardzo się wzruszyłam

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger