Kosmetyczka dla kobiet URODOWY NIEZBĘDNIK OsmozaCare cz.1


Niezbędnik składa się z 
  • Antybakteryjny krem do rąk 100 ml.
  • Aplikatory do paznokci: zmiękczanie i usuwanie skórek 12 szt.
  • Apikatory do paznokci: zmywacz do lakieru 12 szt.
  • Aplikatory do demakijażu oczu 12 szt.U mnie dziś zmywacz do paznokci: Innowacja w zasięgu ręki OsmozaCare Clic&Go to pierwszy inteligentny aplikator. Zawiera pojedynczą dawkę aktywnego roztworu w tym wypadku zmywacza do paznokci, który pozwala na dokładną, skuteczną aplikację gdy zdarzy nam się sytuacja, szybkiej poprawki lakieru. 
Apikatory do paznokcizawiera: zmywacz do lakieru: Methyl Lactate, Ethoxydiglycol, Dimethyl Glutarate, Dimethyl Adipate, Dimethyl Succinate, Ethyl Lactate, Fragrance.


Ustaw aplikator pionowo, kolorową końcówką do góry. Zegnij zdecydowanie kolorową końcówkę wacika, aż usłyszysz kliknięcie. Roztwór spłynie w dół i dokładnie nasączy znajdujący się u dołu wacik. Zastosuj bezpośrednio na płytkę paznokciową w celu usunięcia lakieru lub jego nadmiaru wokół paznokcia.U mnie dziś aplikator ze zmywaczem do paznokci. Nie wierzyłam w takie cudo, dopiero jak zobaczyłam, ja po złamaniu, płyn schodzi po patyczku, i wacik robi się mokry. Malowałam paznokcie u stóp, i jak zwykle wyjechałam, u mnie to normalne, i taki patyczek to super sprawa, jak nie masz czasu męczyć się z wacikami i zmywaczem, który nie zawsze leży tam gdzie powinien :). Akurat był dzień załatwiania spraw, zerkam na dół, a tam co, odprysk, czego nie lubię. Szybka poprawka, szybkie zmycie niedoskonałości. Nie tylko na wyjazdy lecz na co dzień. 
Aplikatory jak i inne akcesoria możecie znaleźć tutaj

 strona producenta

i tu

fanpage na facebooku

A czy wy znacie, używaliście? 
3 komentarze:

Moja Skarbnica pisze...

hmmm a o takiem rozwiązaniu nie wiedziałam!! Dzięki Kasia :)

Unknown pisze...

Nie znałam . Ciekawe :-)

Unknown pisze...

No właśnie ja mam zawsze problem z wyjeżdżaniem sobie za paznokcie, jak maluję je w pośpiechu i korzystam wtedy z podobnego rozwiązania. :p

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger