Herbata Rooibos zielony z miętą 37,5 g (25 torebek)

Niedawno dostałam się do testowania herbat od Firmy ASTRA. Dostałam dwie herbaty, jedną przedstawię wam dziś :)


Rooibos Zielony to naturalnie ususzone, niepoddane procesowi fermentacji listki czerwonokrzewu afrykańskiego. ROOIBOS ZIELONY nie uległ procesom utleniania, dzięki czemu zawiera ogromne ilości witamin, utleniania, dzięki czemu zawiera ogromne ilości witamin, minerałów i innych mikroelementów. Bogaty w antyutleniacze, nie zawiera kofeiny dlatego jest idealnym napojem dla dzieci i kobiet w ciąży.

Mięta posiada znakomite właściwości dobroczynne, pozytywnie wpływa na organizm i jego zdrowie.

Połączenie delikatnego naturalnego smaku ROOIBOSA ZIELONEGO z intensywną i świeżą MIĘTĄ sprawiło, że herbata zyskała nowy wymiar smaku.

Rooibos zielony z miętą smakuje wyśmienicie podany zarówno na ciepło jak i na zimno. Jest to świetna baza do przygotowania orzeźwiających koktaili na upalne dni!

Kilka słów ode mnie, sposób parzenia jest niezwykle prostu, zalewamy wrzącą wodą, zaparzamy i gotowe. 



W opakowaniu znajduję się 25 osobno zapakowanych torebek. Dla mnie to jest ciekawe rozwiązanie, gdyż zapach nie ucieka, i herbata ma nadal swoje właściwości. Nie wietrzeją.



Moją herbatę zrobiłam na wieczór, aby odstresować się po całym dniu. Przy zalewaniu unosił się bardzo przyjemny zapach. Herbata użekłą mnie swoim pięknym bursztynowym kolorem. Udało mi się jedynie wypić łyka, gdyż córa wypiła resztę, i stwierdziłam, ze chce pić tylko ją. Wcale jej się nie dziwię, gdyż smak ma naprawdę obłędny. Dla mnie pomieszanie herbaty i mięty to połączenie idealne. Uwielbiam herbatę smakową, mam ich w domu naprawdę sporo, piję ją praktycznie do każdego posiłku, a ta stanie się moim faworytem. Cena jest również bardzo przystępna około 3,90 za 25 torebek.



A czy Wy się z nią spotkaliście? Co uważacie, chętnie przeczytam wasze zdanie :)

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger