Bioaron baby, powyżej 24 misieciaca zycia 30 kapsułek TWIST-OFF

Bioaron baby, powyżej 24 miesiąca życia 30 kapsułek TWIST-OFF to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w niedoborach kwasów tłuszczowych oraz witaminy D3 dla dzieci i dorosłych,  

w tym kobiet ciężarnych i karmiących piersią. Tak więc my mamy dla Oskarka owe witaminki. Zaleca się podawanie preparatu dzieciom już od pierwszych dni życia w celu uzupełnienia w organizmie poziomu kwasów Omega-3 i witaminy D. My podawaliśmy od zawsze witaminę D, a teraz jak nie ma słoneczka, należy podawać go w formie kapsułek Bioaron. Oskarkowi nie bardzo przypadło do gustu przyjmowanie preparatu, wcale się nie dziwię, gdyż nie ma za bardzo dobrego smaku jak i zapachu. Przez dwa dni większość znalazła się na ziemi. Kapsułki mają wygodą formułę Twist - off, na początku nie wiedziałam za bardzo o co chodzi, użyłam po prostu nożyczek. I tak oto cała formułą znalazła się w ustach u małego. Szukam innego rozwiązania podawania suplementu, ze względu na smak, może uda mi się coś znaleźć.

Zaczynamy uodparnianie, ze względu że Oskarek idzie od września do przedszkola, a dość często choruję, chce mu tą odporność zwiększyć. Z całą pewnością mogę stwierdzić że nie zauważyłam żadnych negatywnych skutków, dziwnych zachowań, ani nic co by mnie zmartwiło. Zobaczymy co będzie dalej. Na razie mamy za sobą 5 dni stosowania, czy się sprawdzi zapewne zobaczymy za kilkanaście dni, kiedy to Oskarek zawita w progi przedszkola. 


W skład wchodzi 1 kapsułka dziennie dostarcza 125mg DHA i 15 mg EPA oraz 400j.m. witaminy D3.

Zapraszam Was na profil na fb, gdzie znajdziecie przydatne informacje 


i ich stronę 


4 komentarze:

Monika Dz. pisze...

My używamy Biovilonu :)

Mama-AsiaLM pisze...

Moja mała pije tran i odpukać choroby już od dawna nas omijają. :)

Unknown pisze...

No to trzymam kciuki żeby choróbska się trzymały od Oskarka daleko. ;)

Joanna N. pisze...

ja co prawda mam już duże dziecko ,ale fajnie poczytać recenzję preparatu dla mniejszych dzieci ,bardzo fajne zdjęcia

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger