PARO®

Nie dawno szukałam sposobów na czyszczenie jamy ustnej, aby nasze zęby były zdrowsze a dziąsła jeszcze długo im służyły. I tak trafiłam do pana Daniela i firmy paro®  marki należącej do Szwajcarskiej firmy Esro AG. Firmy która od 1969 roku specjalizuje się w kreowaniu nowych rozwiązań oraz w produkcji profesjonalnych produktów do higieny jamy ustnej. Od 45 lat współpracuje ze Stomatologami, specjalistami Ortodoncji oraz ośrodkami naukowymi na terenie Szwajcarii oraz Niemiec. 
Ale dopiero od tego roku rozpoczęli dystrybucję produktów na terenie Polski. 
Produkują min. szczoteczki do zębów, szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych, szczoteczki soniczne, szczoteczki do aparatów ortodontycznych, szczoteczki dla dzieci, pasty do zębów dla dorosłych, pasty do zębów dla dzieci, pasty do zębów bez SLS, płyny do płukania, nitki do zębów, nitki ortodontyczne, wykałaczki drewniane, wykałaczki aksamitne.Owocem badań są rozwiązania chronione międzynarodowym patentami, dzięki którym produkty paro® są niepowtarzalne i od lat doceniane przez Pacjentów i Lekarzy na całym świecie. Misją paro®, jest wykorzystanie osiągnięć nauki w procesie tworzenia produktów, które pomogą Pacjentom maksymalnie i skutecznie dbać o higienę jamy ustnej.

My przetestujemy 1. paro®junior nr. kat. 742 – szczoteczka dla dzieci, która charakteryzuje się miękki włosiem oraz bardzo elastyczną rączką, która równoważy zbyt duży nacisk wywierany przez małych pacjentów na dziąsła podczas mycia zębów. Jej mała główka, specjalnie wyprofilowany kształt oraz zaokrąglone włókna ułatwiają czyszczenie zębów nawet w trudno dostępnych miejscach.


2. paro® exS39 nr. kat. 714  (oraz S39 I M39)- połączenie tradycyjnej szczoteczki ze szczoteczką jednopęczkową. Można w niej zamontować aż 13 końcówek do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. paro® exS39 ma 5 rzędów wyjątkowo gęstego i ultra miękkiego włosia. 

3. Zestaw startowy 3 końcówek do szczoteczki paro® exS39 , S30 oraz M39 – zestaw zawiera końcówki:

a) Końcówka 1051 - Opatentowana końcówka z trójkątnym, anatomicznym kształtem włosia - pasuje do szczoteczek exS39, S39, M39, 1003,1040, paro® sonic.  Metalowy uchwyt końcówki jest powlekany plastikiem – rozwiązanie także chronione Patentem.
b Końcówka 1052 - Opatentowana końcówka z trójkątnym, anatomicznym kształtem włosia - pasuje do szczoteczek exS39, S39, M39, 1003,1040, paro® sonic. Metalowy uchwyt końcówki jest powlekany plastikiem – rozwiązanie także chronione Patentem.
c) paro® micro brush stick F nr. kat.1060 - Opatentowana wymienna końcówka w kształcie wykałaczki z aksamitną powłoką, pasuje do szczoteczek exS39, S39, M39, 1003,1040, paro® sonic. Umożliwia łatwiejsze i dokładniejsze usuwanie płytki bakteryjnej.


4. Pasta do zębów dla dzieci - paro® amin kids nr. kat.2667 - jedna z nielicznych past na polskim rynku bez szkodliwych związków SLS (Sodium Lauryl Sulfat)Pasta przeznaczona dla dzieci o zawartości fluoru 250 ppmF. Zawarty w niej aminofluorek chroni przed próchnicą, zmniejsza możliwość osadzania się kamienia nazębnego oraz utwardza szkliwo zębów.


5. Pasta do zębów dla dorosłych- paro® amin nr. kat.2668 - jedna z nielicznych past na polskim rynku bez szkodliwych związków SLS (Sodium Lauryl Sulfat) Pasta przeznaczona dla dorosłych o zawartości fluoru 1250 ppmF. Zawarty w niej aminofluorek chroni przed próchnicą, zmniejsza możliwość osadzania się kamienia oraz utwardza szkliwo zębów.


Czeka nas teraz próbowanie nowości, bo takich szczoteczek to jeszcze nie mieliśmy, mimo iż przewinęło się przez moje życie ich bardzo, bardzo dużo :)   

4 komentarze:

Paulina Pp pisze...

Jestem przyzwyczajona do trochę innego rodzaju szczoteczek, ale kto wie, może te będą lepsze?!

Dołączam do obserwujących i zapraszam do obserwacji mojego bloga:)

Świat piękna i testowania. pisze...

Ja zapoznaję się również z tymi produktami, fajne są :)

Świat piękna i testowania. pisze...

Ja również zapoznaję się z tymi produktami, fajne są :)

Mini i Maxi pisze...

Ciekawa jestem efektu! :)

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger