MojeBo.pl znacie?

Ja nie znałam aż do ostatniego razu jak trafiłam na stronę, szukając artykułów, zdrowych, antyalergicznych. I tak trafiłam na moejbo.pl. Stronkę poświęconą zdrowiu. DLACZEGO ŁUSKA GRYKI?

Łuska gryki  zawiera w swoim składzie TANINY, które uniemożliwiają rozwój roztoczy, pajęczaków, bakterii Gram (+) i Gram (-). To niezwykle istotne dla osób cierpiących na alergie, czy astmę. Posiadają właściwości przeciwzapalne jeżeli chodzi o skórę i błony śluzowe, dlatego polecane są dla osób z jakimikolwiek problemami dermatologicznymi oraz osób, które mają naruszone ciągłości powłok skórnych np. po zabiegach operacyjnych.

Łuska gryczana to również związki CELULOZOWO-LIGNINOWE. Utrzymują one najniższy poziom wilgotności, co ma olbrzymie znaczenie dla skóry człowieka obłożnie chorego w profilaktyce przeciwodleżynowej, leczy także dla osób ze schorzeniami układu kostno-stawowego, przy reumatyzmie, chorobach zwyrodnieniowych i stanach pourazowych.

Szczególnie zalecane są więc przy dolegliwościach alergicznych, astmatycznych, bólach migrenowych, schorzeniach układu kostno-stawowego oraz u obłożnie chorych, po udarach mózgu, w profilaktyce przeciwodleżynowej.

Z produktów z łuski gryczanej korzystają także osoby cierpiące z powodu bezsenności, depresji, nadmiernego pocenia się i menopauzy.

Szeroką ofertę wyrobów polskiego producenta P.W.M. GAMA znajdziecie http://mojebo.pl/

Zapraszam Was na zakupy! Mam dla Was przemiłą niespodziankę, na hasło blog_Kasi będziecie mogli zakupić produkty z GRYKI, z 10% rabatem.

2 komentarze:

Monika dz. pisze...

Ciekawe to wszystko. nawet nie wiedziałam. muszę się wgłębić w tematykę

My Sweet Little Precious pisze...

Dzięki! Na pewno wezmę to pod uwagę wybierając materacyk dla mojej małej :)

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger