Gry i zabawy Mikołajka - przedpremierowa recenzja.

Za nami prawie półmetek Wakacji, tak pięknych ciepłych i bezdeszczowych, co zdarza się bardzo rzadko. My korzystamy się jak możemy z uroków lata. W między czasie wzięliśmy w obroty książkę "Gry i zabawy Mikołajka", tak więc zapraszam na recenzję:


Gdy dzieci się nudzą, a rodzice już nie mają pomysłu co robić. Mam dla Was ciekawostkę "Gry i zabawy Mikołajka". To książka stworzona z myślą o braku pomysłu i deszczowych dniach. U nas akurat deszczu nie widać, ale są wspaniałe pomysły na zabawy na dworze.

Przejrzysty wpis treści pomaga się przemieszać po książce, każdy z przyjaciół ma swoje działy. Dzięki temu książkę czyta i wykonuję zadania się bardzo przyjemnie. 
Moje dzieci uwielbiają Mikołajka i ja coraz bardziej zaczynam się do niego przekonywać. Mikołajek zabiera nas w świat kawałów i dowcipów, Alcest nauczy gotowania, Euzebiusz pokaże nam zapomniane zabawy, nie są mu obce pozdzierane kolana :), Joachim nauczy gry w kulki, i udowodni, że rower nie musi być nudny, a Kleofas, pokaże sztukę składania papieru. Ludeczka, uwielbia zabawy z piłką, Moja córa jak ona, uwielbia bawić się z chłopcami i uwielbia w piłkę grać,a Jadwinia uwielbia wszystko co dziewczęce, i wszystkie zabawy z tym związane. Moje dzieci jak zobaczyły książkę, nie przypuszczały, że tak im się spodoba. Co chwilę pytają w jaką dziś zabawę się pobawimy, a czy może coś ugotujemy? Tak więc, książkę polecam i małemu i dużemu. Mam w domu 9 latke i 3 latka, i wiem że im bardzo przypadła do gustu, a zadowolić maluchy w dzisiejszych czasach jest bardzo trudno :)

281 stron zabaw dla dzieci, czego można więcej, tylko udać się do księgarni już 14 sierpnia  premiera, tak więc szykujcie się na wspaniałą przygodę!


Dziękuje za możliwość przeczytania i opisania przed premierą

Wydawnictwu
 
Tłumaczenie: Magdalena Talar
Liczba stron: 288 
Cena :34,90zł

5 komentarzy:

Retromoderna pisze...

Super, mój syn bardzo lubi książki, gdzie są tez różne gry, zgadywanki itd. :)

Andzia pisze...

Super, to mało powiedziane! Książeczka nie tylko dostarcza dzieciakom rozrywki, ale poprzez zabawę uczy i rozwija ich wyobraźnię. Polecam wszystkim rodzicom i nauczycielom :)

Anonimowy pisze...

przydaje się w domu, na wycieczce, u babci, w szkole, przedszkolu, jest wielofunkcyjna, i na pewno nie będzie stała na półce z książkami i się kurzyła, dzieci uwielbiają zabawy z Mikołajkiem, można tez znaleźć ciekawe przepisy kulinarne, proste i ciekawe ;) polecam serdecznie ;)

Leśna_Jagoda pisze...

Gry i zabawy są fajnie posegregowane, więc nie ma problemu w znalezieniu tego, na co się w danej chwili ma ochotę. Wiadomo przecież, że nawet dziecko ma też swoje humory i jednego dnia woli pobiegać ile sił w nogach, a drugiego przysiąść spokojnie nad jakąś łamigłówką z kubkiem kakao pod ręką ;) My już się w niej zakochaliśmy i kupiliśmy nawet w prezencie na urodzinki kolegi synka. Kiedy dzieci się nudzą zaczynają rozrabiać, a w taki sposób mogę być spokojna, że dzieci się wybawią na 102 nie robiąc przy tym nikomu na złość:)

Oldzia:P pisze...

Świtna jest ta książeczka! Mój synek za nia wprost przepada, uwielbia wykonywać różne ćwiczenia, bawić się i robić wiele innych ciekawych rzeczy według pomysłu Mikołajka i jego przyjaciół:) Ja uważam, że naprawdę warto kupić dziecku taką skarbnicę ciekawych pomysłów i dać mu alternatywę na spędzanie wolnego czasu zamiast siedzenia przed komputerem czy telewizorem. Polecam!!:)

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger