BEAUTYFACE SILNIE MINERALIZUJĄCA I POPRAWIAJĄCA ELASTYCZNOŚĆ KOLAGENOWA MASKA 29 MIKROELEMENTÓW
Mówię STOP! :) "Stop suchej skórze twarzy" i tak więc miałam okazję przetestować na niej :Jej przeznaczenie: skóra w każdym wieku zmęczona, szorstka i matowa, potrzebująca natychmiastowego odżywienia i poprawy elastyczności.  Maska szczególnie polecana do cery zmęczonej, szorstkiej i matowej oraz po okresie zimy.
Tak więc doskonała dla mnie, mimo iż mam 27 lat, moja skóra twarzy wygląda na bardzo zmęczoną i matową. Potrzebuję dużego nawilżenia i poprawę elastyczności. Jakoś nie wierzę takim maską aby coś pomogły, ale jakie było moje zdziwienie, jak się okazało że moja twarz jest gładka i taka przyjemna w dotyku. Jak napisane było na opakowaniu, że efekt widać po pierwszym użyciu i tutaj się zgodzę. Efekt jest, nawet większy niżelibym oczekiwała.
Działanie: maska doskonale wygładza i mineralizuje skórę, przywracając elastyczność, jędrność i napięcie. Łagodzi podrażnienia, nawilża i regeneruje. To jest również dobry sposób na domowe SPA, w jednej masce znajduję się aż 29 mikroelementy. 
A oto efekty :)

1) Dokładnie tak jak napisał producent- w celu dokładnego oczyszczenia i pozbycia się martwego naskórka wykonałam peeling skóry.


2) Następnie maskę w opakowaniu umieściłam na 30 sekund w gorącej, ale nie wrzącej wodzie.


3) Otworzyłam opakowanie i dokładnie zanurzyłam maskę w płynie. Na złuszczoną i oczyszczoną skórę twarzy wmasowałam płyn znajdujący się w opakowaniu, a następnie nałożyłam maskę.


4) Nałożyłam maskę na twarz i trzymałam dobrze przylegającą przez 30 minut. Tak wiem śmiesznie wygląda, ale tu chodzi o efekt, a nie o wygląd :).


A tak moja twarz wyglądał po ;), jestem zadowolona z efektu. 
Posiada składniki aktywne: naturalny kolagen morski, skondensowany wyciąg z czarnego błota, algi bogate w minerały i aminokwasy, 29 mikroelementów, kwas hialuronowy, Wit C i E, arbutyna, alantolina, olejek różany i jaśminowy. Szkoda, że to edycja limitowana, bo jest naprawdę bardzo dobra :)

Obecnie w swojej ofercie BeautyFace posiada:

ponad 60 rodzajów hydrożelowych kolagenowych płatów do twarzy, ciała i okolice oczu Beautyface. Linię płatów podwójnie skutecznych - zabiegi przygotowane specjalnie do użytku salonowego o wzmocnionej formule i 2 krotnej ilości aktywnego serum oraz 2 linie wyjątkowo czynnych masek w postaci bawełnianych płatów o kształcie twarzy nasączonych aktywnym serum z substancjami pochodzenia naturalnego.
Dziękuje Beauty Face za możliwość wzięcia udziału w akcji "Stop suchej skórze twarzy".

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger