BabyBoom.pl - Hydrosil na rany

Test Hydrosil - To właśnie Ty przetestujesz!Takiego maila przeczytałam wczoraj od redakcji BabyBoom. Jak wiadomo, mamy wakacje, i dzieciaczki latają w krótkich spodenkach, i nie trudno o rankę czy zadrapanie. Tak więc testujemy, już niebawem, za pewne przy zdolnościach mojego brzdąca efekty :)Żel hydrokoloidowy z kompleksem srebra

Hydrosil dla dzieci – leczenie ran to wyrób medyczny, który w sposób pośredni przyspiesza gojenie ran poprzez regulację ich mikrośrodowiska.

Hydrosil dla dzieci zawiera karbomer stabilizowany karnozyną (peptyd występujący naturalnie w skórze), który korzystnie wpływa zarówno na suche jak i wilgotne, sączące rany. W przypadku ran suchych, ma działanie okluzyjne, hamuje parowanie wody i zmniejsza utratę płynu przez naskórek. W przypadku ran wilgotnych, sączących pochłania nadmiar płynu, schładza i zmiękcza miejsce kontaktu z plastrem i/lub bandażem.

Zamiast drażniących parabenów jako środek konserwujący do leku dodano cytrynian srebra.

Działanie:

przyspiesza gojenie ran
działa przeciwbólowo
pomaga uniknąć infekcji
reguluje prawidłowy poziom wilgotności rany
zapewnia bezbolesną zmianę opatrunku
zmniejsza ryzyko powstawania blizn i strupów
Wskazany do stosowania w niewielkich suchych lub wilgotnych ranach, takich jak:

skaleczenia
zadrapania
otarcia i pęknięcia skóry
oparzenia


A wy znacie, polecacie? Czekam na wasze komentarze :)

1 komentarz:

Alicja z mataja.pl pisze...

3 minuty temu skończyłam smarować ramię córki hydrosilem, a potem weszłam na parentingowe i trafiłam do Ciebie :) Wg mnie Hydrosil całkiem nieźle wspomaga proces leczenia.

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger