Pik - pik

Niedawno doszła do nas paczuszka od Decoretta.


Dostaliśmy piękne serduszko w paseczki z wyszytymi imionami "Oskar", "Marta" :)
Jest wspaniałe, nietuzinkowe, nasze. 
Dzieciaczkom moim bardzo spodobał się pomysł ich imion wyszytych w serduszku, serce zawiesiliśmy nad łóżeczkami naszych Maluszków.
Martusia nie mogła się rozstać z serduszkiem chciała je zabrać ze sobą do szkoły :), Oskarek tutał i mówił moje, moje. Pani Olu, jest pani czarodziejem, który swoją magią czyni cuda, które hipnotyzują maluchy jak i dorosłych. Zakochał się w pracach, są wyjątkowe jedyne w swoim rodzaju. Nie wierzysz zobacz jakie cuda wychodzą z jej magicznych rąk. 


A kim jest Decoretta??  
Decoretta to marka produktów oryginalnie wykonanych, wysokiej jakości, o wyjątkowym wzornictwie, w limitowanych ilościach. Swym unikalnym charakterem nawiązuje do stylu rustykalnego, prowansalskiego, skandynawskiego, vintage i retro. Nierzadko są to rękodzieła w całości lub częściowo wykończone misternymi haftami, ciekawymi splotami, wyjątkowymi aplikacjami, o pięknym wzornictwie. 

Materiały użyte do produkcji to w głównej mierze 100% bawełna, len oraz inne naturalne i ekologiczne surowce. 

Oprócz produktów marki Decoretta, oferta galerii uzupełniana jest także wyjątkowymi przedmiotami wyszukanymi i sprowadzanymi specjalnie na potrzeby sklepu. Umiejętnie dobrane wzornictwo i sprawdzona jakość idealnie komponują się z pozostałymi produktami, umożliwiając łączenie i komponowanie aranżacji wnętrza w jednolitym stylu.

Sami z resztą zobaczcie jakie Pani Ola tworzy cuda  :


 A oto nasze serduszko wykonane przez Panią Olę :

Produkty Decoretty możemy zakupić na stronie
Oraz na FB 


Podoba się Wam ja się zakochałam :*Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger