Piękno Domowego Wnętrza

Piękno Domowego Wnętrza to firma zajmująca się produkcją artykułów dekoracyjnych dla każdego klienta, który chciałby wnieść do wnętrza swojego domu powiew czegoś nowego. Dekoracje zdobią każdy kąt naszych czterech katów .Upiększają, wprowadzają milszą atmosferę, odnawiają na nowo każdy pokój w naszym domu. 


Piękno domowego Wnętrza zajmuje się produkcja dekoracji głównie z drewna ale dołączamy także elementy ze szkła, drucików, a także innych ozdób dekoracyjnych.

U nas w domu zagościły trzy artykuły od Pana Łukasza. Po otworzeniu kartonu z paczki uniósł się przepiękny zapach drewna, a moim oczom ukazał się przepiękny widok. Nie będę was dłużej trzymała w niepewności :


Napis Welcome, który zawisie nad drzwiami mojego mieszkanka. Będzie witał gości, jak i mnie po powrocie ze spaceru :). Wieszak na klucze z metalowymi elementami będzie trzymał nasze klucze w końcu w ryzach. Mały element dekoracyjny, który przeniesie Twoje mieszkanie w cudowny klimat.Półeczka, a może podkładka,  w której się zakochałam, uwielbiam takie arcydzieła. Jak dla mnie to mój cały domek mógłby mieć taki krzywy kształt, zwariowany jak my :)

Oczywiście nie mogła długo stać pusta, i już znalazłam dla niej miejsce. Mam słonika na szczęście i pięknie się zgrało z nową podstawką.

Podobają Ci się artykuły? Może macie sami jakiś pomysły na dekoracje a nie masz zdolności lub nie wiesz jak się za nie zabrać? 
Napisz do Łukasza na email : pieknodomowegownetrza@interia.pl
Na pewno Ci pomoże i zrobi przecudowną ozdobę Twojego wyjątkowego wnętrza.
Galeria artykułów znajduje się na stroniewww.facebook.com/pieknodomowegownetrza 1 komentarz:

Edyta Granda pisze...

naprawdę fajna sprawa ;D

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger