GET SLIM DAYTIME - czy działa?

Kilka słów ze strony:
Noble Health to autorytet w sprawach kobiet. Troszczymy się o ich zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Chcą, abyśmy czuły się wyjątkowe każdego dnia. Dlatego też, jako marka rozwinęli linie produktów w kategorii premium wellness, które w odróżnieniu od innych produkowane są w oparciu o innowacyjne technologie, wyłącznie z naturalnych składników najwyższej jakości. 


Noble Health buduje i promuje wizerunek swojej marki poprzez współpracę z najlepszymi ekspertami, organizowanie akcji społecznych i eventów. Ambasadorami marki są znane postacie ze świata mediów i biznesu, które poprzez swój wizerunek promują styl życia według Noble Health. Liczne nagrody i wyróżnienia dla marki i produktów są najlepszym dowodem wartości i jakości jakie oferujemy. 


Obietnica Noble Health 

Troszczymy się o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie kobiet. Chcemy, aby czuły się wyjątkowymi każdego dnia. Dlatego też rozwinęliśmy linie produktów, które w odróżnieniu od innych produkowane są w oparciu o innowacyjne technologie, wyłącznie z naturalnych składników najwyższej jakości.

Kilka słów ode mnie:

Nigdy nie wierzyła w cuda picia i mniejszego łaknienia. A co za tym idzie chudnięcia. Dla mnie to zawsze był "Pic na wodę", aż do czasu wypróbowania. Początki kuracji zaliczam do nie udanych, nie lubię pić smakowych preparatów, ale przemogłąm się. Chciałam zobaczyć efekty, tak zachwalanego produktu. I powiem Wam, miło mnie zaskoczył. Piłam dwa razy dziennie o 11 i o 15. Przestałam odczuwać głód, zauważyłam że lepiej się czują, mam więcej energii. Nie liczyłam na jakieś wielkie cuda, gdyż przez moje życie przetoczyło się bardzo dużo różnego typu diet, ćwiczeń i innych, które się po prostu nie sprawdziły. Jako mama mam dużo ruchu, ale waga stała w miejscu, może czasem skakała do góry, co nie było przyjemnym faktem. Po wypiciu Get Slim DAYTIME, nie dość że dostałam siły, to i waga zaczęła powolutku lecieć w dół. Po tygodniu stosowania miałam już 3 kg mniej, znajomi zauważyli również iż jestem bardziej uśmiechnięta, żywsza, i pytanie schudłaś?
Opakowanie Get Slim DAYTIME to 30 sztuk saszetek do rozpuszczenia w wodzie. Dziennie zaleca się spożycie 2 saszetek, więc opakowanie starcza na 2 tygodnie. Smak jest trochę słodkawy, bardzo ładny zapach, kolor miodowy. Dodaję do ciepłych napojów gdyż w chłodnych napojach nie chce się rozpuścić.


Znacie, piliście, polecacie? Ja jak najbardziej TAK.

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger