whamaku.pl - odprężenie blisko nas :)Whamaku.pl to jeden z największych w Europie sklepów internetowych oferujący hamaki, fotele hamakowe i wszystkie akcesoria niezbędne do montażu hamaków w różnych warunkach. Zapraszam was do świata hamaków i bezgranicznych palet barw materiałów, z których wykonywane są hamaki. Sklep whamaku.pl proponują hamaki jednoosobowe, hamaki wieloosobowe, hamaki z drążkiem, hamaki ogrodowe i krzesła hamakowe. W ofercie sklepu znajdziecie hamaki brazylijskie, hamaki z ameryki południowej, hamaki indyjskie, ale również hamaki wykonane w Europie. Produkty posiadają certyfikaty TUV, są najwyższej jakości i spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

W ramach nawiązanej współpracy otrzymałam do przetestowania Hamak pojedynczy KOALA. W opakowaniu znalazłam, hamak, zestaw montażowy i uchwyty. 


Instrukcja montażu mojego męża :)Mimo że mieszkam w małym mieszkanku, znalazłam miejsce dla tego cuda, syn od razu załapał że można w nim siedzieć bujać się, a nawet odpocząć po ciężkim dniu :). 
Chociaż hamak kojarzy nam się z dwoma drzewami i rozciągniętym między nimi kawałkiem materiału, w ręku z drinkiem z palemką ;), jednak my mamy nieco inny podgląd na hamaki, to znaczy, mamy fotel, zdziwieni?
To pooglądajcie, jak bardzo z nowego "wynalazku" zadowolony jest mój synek.

Fotel hamakowy można bardzo łatwo zdemontować. Kiedy w pewnym momencie nasz mały domownik potrzebuje więcej przestrzeni w pokoju, wystarczy zdjąć fotel z haka. Przechowywanie nie jest trudnością, gdyż ściągnięty fotel hamakowy zajmuje niewiele miejsca.
U nas HAMAK sprawdza się w każdej pogodzie i nie pogodzie. Synek korzysta, teraz czas na zakup dużego domu, aby zamontować mu w jego pokoju :)


Zapraszam Was do polubienia strony na FACEBOOKU, gdzie poczytasz na temat hamaków,  organizowane są również konkursy.Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger