MNZ.pl - Friends on the Move - najbezpieczniejsza inspiracja do zabawy z Waderem!

Dzięki portalowi MNZ.pl dostaliśmy do testowania zestaw Friends on the Move - straż pożarna. 

Zabawki Friends on the Move™ to pojedyncze autka oraz zestawy, takie jak: dom, zamek, policja, stacja benzynowa, farma, straż pożarna. Zestawy można ze sobą łączyć, budując całe miasteczko. Duże elementy i elastyczny, miękki materiał, z którego wykonane zostały zabawki sprawiają, że są one bezpieczne nawet dla najmłodszych.

Dodatkowo dzięki pobraniu darmowej aplikacji na telefon czy tablet dzieci mogą zobaczyć przyjaciół w ruchu i zmieniać kolory ich pojazdów.

Elementy zestawu nie odkształcają się w czasie zabawy, nie wchłaniają wody więc doskonale nadają się do zabaw w wannie czy w basenie, a dodatkowo są odporne na działanie promieni słonecznych - kolory nie blakną, a grafika nie traci wyrazistości.

Nam do testowania przypadł zestaw ze strażą pożarną. Klocki idealne dla mojego malucha, klocki są duże, miękkie i elastyczne, kolorowe, zabawne, odporne na mocne i gwałtowne uderzenia i bardzo edukacyjne. Gdy synek zaczął zabawę klockami, nie mógł się oderwać. Łączenie klocków jest bardzo szybkie i proste dla małych rączek. Oskarek jest na etapie straży pożarnej, więc zabawka w sam raz dla niego. Jeździ, gasi pożary, omija drzewa. Po za tym jak każda mama chce kształtować i rozwijać umiejętności mojego maluszka, zabawki z serii Friends on the Move, kolory zabawek rozwijają wyobraźnię oraz zdolności manualne! Kreatywna zabawa, która kształtuje prawidłowy rozwój maluszka. 
Polecamy!


4 komentarze:

agamiel81 pisze...

Kasia, a dla dzieciaka w jakim wieku byś to poleciła? Zastanawiałam się nad 2 latkiem będzie ok?

Aneta Grzesiuk pisze...

fajna jeszcze czegoś takiego nie widziałam :)
zapraszam do siebie:)

Kasia Najda pisze...

agamiel81 jak najbardziej tak :)

Kasia Najda pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger