Nie mam pomysłu? - A jednak!

Dzień Babci – święto obchodzone dla uhonorowania babć; w dzień ten wnuki składają życzenia swoim babciom. W Polsce obchodzone 21 stycznia czyli, moi drodzy, za dwa tygodnie.  I ja z tej okazji chciałam na babci coś wyjątkowego. Szukałam, oglądałam, wąchałam. I jak pomysłowy Dobromil - krzyknęłam -  "Juhu". Wpadłam na pomysł, zrobię babci kalendarz, wyjątkowy bo z naszymi zdjęciami. Na każdej stronie, w każdym miesiącu MY. My wnuki i prawnuki. Dodatkowym prezentem dla mojej babci jestem ja, mimo tego ze urodzona 22 stycznia, to zawsze byłam oczkiem w głowie babci, i tak chciałam jej tez podziękować za moje, ... urodziny :P.


I tak znalazłam PIXBOOK, stronę nowoczesnej drukarni cyfrowej, Do produkcji kalendarzy PIXBOOK używa najwyższej jakości papieru marki Xerox Colotech o gramaturze 160 g/m2. Dzięki zastosowaniu oryginalnego papieru, efekt finalny jest imponujący, a cena aż prosi się o zamówienie. Kalendarz zamówiłam wczoraj a dziś już był u mnie, więc nie ma co czekać - ZAMAWIAMY :).

Więc wchodzimy na stronę http://www.pixbook.pl/fotokalendarz, wybieramy zdjęcia, oj do było ciężkie zadanie dla mnie, ale dałam radę. ;D. Duża Ilość kolorowych szablonów graficznych o różnej tematyce pozwala dopasować kalendarz do Twoich oczekiwań, a jak Dodatki TAKIE: układy zdjęć, cliparty, tla i kształty wzbogacają kalendarium tworząc wyjątkowy i niezapomniany fotokalendarz.

Efekty możecie obejrzeć poniżej. 
A po minionym roku, powycinam babci zdjęcia i zrobię kolaż do antyramy, który powieszę jej na ścianie, więc będziemy cały czas blisko niej. 


Życzę Tobie, Babciu miła,
byś zawsze w życiu szczęśliwa była.
Życzę Ci, Babuniu, życia najdłuższego,
pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego!

A dodatkowo do kalendarza zapraszam do kupna bukietów 
http://pomyslowemamy.blogspot.com/2014/01/bukiecik-z-krepiny.html

6 komentarzy:

Monika Dz. pisze...

też mamy :) pozdrawiam

https://www.todoarmo.pl/ pisze...

My mieliśmy taki kalendarz na prezent dla dziadków w zeszłym roku fajna rzecz :)


Obserwuje jak 100 :) zapraszam do mnie

https://www.todoarmo.pl/ pisze...

Też mieliśmy taki na prezent dla dziadków :) super jestObserwuje jako 100 :) zapraszam do mnie

miraga pisze...

Uwielbiam takie kalendarze. Ja dla moich rodziców pod choinkę zrobiła Fotoksiążkę ze zdjęciami z ich wszystkich dzieci i wnuków.

Mama w ciągłym biegu pisze...

również zamówiłamc po przeczytniu twojego posta:)

MagdaleNails pisze...

Świetny pomysł na prezent. Podobają mi się te kalendarze od pixbooka - kilka osób je testowało i wszystkie wyglądają ciekawie graficznie, wykonanie też ciekawe. Chyba się skuszę na tę współpracę :)
__________________________________
http://testandwrite.blogspot.com/

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger