Testowanie Olivocap - Olivocap, preparat rozpuszczający i usuwający woskowinę uszną, 15 ml, spray

Opis: 5B olivocap (2)
Nie tak dawno pisałam wam, iż udało mi się dostać do testowania Olivocap - a więc czas na podsumowanie :)
Na pierwszy ogień idzie :Olivocap, preparat rozpuszczający i usuwający woskowinę uszną, 15 ml, sprayCzym jest woskowina uszna?

Woskowina jest naturalną wydzieliną gruczołów usznych. A wiedzieliście że nadmierne ilości woskowiny mogą powodować zaburzenia słuchu, tak tak - jak czasem mówicie do dzieci a one nie słyszą popatrzcie czy nie mają zatkanych uszu woskowiną. Ból, a nawet kaszel pojawi się kiedy nadmierna ilość woskowiny stymuluje wspólne nerwy kanału słuchowego i gardła powodując intensywne łaskotanie w gardle. Preparat OLIVOCAP jest efektywnym, bezpiecznym i naturalnym sprayem przeznaczonym do rozpuszczania i usuwania nadmiernej ilości woskowiny usznej. Olivocap łączy w sobie cechy mechanicznego związku myjącego oraz bezpieczeństwo i wydajność naturalnej oliwy z oliwek. 

Czyszczenie uszu to u nas rytuał, zawsze po kąpieli ustawia się kolejka moich dzieciaczków. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to fakt że jest bardzo łatwy w aplikacji, wystarczy psiknąć do ucha i sprawa załatwiona. Przyjemny zapach sprawia, że aplikowanie jest dość przyjemna. Po aplikacji dość szybko wypływa z uszu, dlatego polecam aplikować go na wieczór gdyż w ciągu dnia było to nie zbyt estetyczne, dość szybko było widać efekty. Nawet po czyszczonych uszach - bynajmniej tak mi się wydawało - po psiknięciu wypłynęła woskowina.  Nawilża kanał uszny, co jest dość przyjemnym uczuciem. Bezpieczny dla dzieci, gdyż nie trzeba pakować do uszu plastikowych wacików, które są bardzo niebezpieczne. Działa łagodnie, ale naprawdę skutecznie. 
OLIVOCAP rozwiązuje problem nadmiernej ilości woskowiny usznej stopniowo ją usuwając z kanału słuchowego poprzez pobudzenie naturalnego mechanizmu czyszczenia ucha. 
OLIVOCAP posiada efektywny aplikator pozwalający na równomierną dyspersję substancji czynnej w kanale usznym.

Wskazania

Do rozpuszczania i usuwania woskowiny usznej w zewnętrznym kanale słuchowym u niemowląt powyżej 3 miesiąca, dzieci i dorosłych.

Ostrzeżenia

Olivocap nie powinien być stosowany u pacjentów z przebitą błoną bębenkową
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci
Nie  rozpylać  preparatu do oczu

Tylko do stosowania  zewnętrznego

Sposób stosowania

Rozpylić pojedynczą dawkę do każdego ucha 3-5 razy dziennie do całkowitego rozpuszczenia woskowiny usznej. W przypadku trudności w aplikacji wyprostować kanał słuchowy pociągając delikatnie płatek uszny do góry i do tyłu głowy. Pozwoli to na penetrację substancji aktywnej w głębsze części kanału słuchowego.

Skład

Squalan - unikalny ekstrakt na bazie oleju z oliwek. Skład oraz struktura Squalan został oparty na strukturze woskowiny naturalnie występującej w zewnętrznym kanale słuchowym. Dzięki temu Squalan łatwo przenika w struktury woskowiny, rozbijając zbitą masę na drobne fragmenty i rozpuszczając je. Umożliwia to szybkie i bezpieczne usunięcie woskowiny z kanału słuchowego.
Olej z Oliwek - wspomaga działanie Squalan. Łatwo rozprowadza się po kanale słuchowym efektywnie transportując rozpuszczoną woskowinę na zewnątrz kanału słuchowego. Równocześnie nawilża i łagodzi podrażnienia ścianek kanału słuchowego. Pomaga chronić przed infekcjami.
Olej miętowy - chłodzi i łagodzi powierzchnie zewnętrznego kanału słuchowego. Równocześnie niweluje nieprzyjemny zapach woskowiny usznej.

1 komentarz:

yllla pisze...

Ja mam jakiejś innej firmy preparat, przeznaczony dla dzieci, ale nie jestem z niego zadowolona. Może wypróbuję Olivocap w przyszłości.

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger