Zmiany

Po pierwsze:!

Nastąpił czas zmian. 
Wszystko idzie w dobrym kierunku. Mój G, zapisał się do szkoły, ja dostałam się na projekt, Mały O idzie do żłobka, a M dalej łobuzuje, ale jeszcze miesiąc i szkoła. Może teraz jak nie będzie mamy na co dzień trochę się uspokoi. 
Czarne chmury odeszły mam nadzieje gdzieś daleko, tak daleko że już nadepną nigdy ich nie będzie. Wiem, ze przed nami długa droga, do osiągnięcia szczytu marzeń, ale jesteśmy krok do przodu.

Po drugie:!

Jest u nas zastój w postach, jak i w testowaniu. Nikt już nie chce mam - blogerek - testerek. Dostałam parę odpowiedzi, iż mają blogerki które nie wywiązują się z otrzymanych produktów. Oj dziewczyny bardzo nie ładnie :(. Właśnie przez was tracimy możliwości pokazania nowości. Czy niektóre testerki - blogerki są po to aby dostać coś za darmo - nie dając nic w zamian. 

Po trzecie:!

Ja chce gdzieś pojechać - chciałabym pojechać nad morze, zobaczyć wschody i zachody słońca, pochodzić linią brzegowa, poczuć zimny Bałtyk. Ale mam wymagania i jeszcze pozbierać muszelki :). Może nie długo nam się uda, może jest tak duże jak morze :). 

Jeszcze trochę i czas szykować wyprawkę do szkoły, strach pomyśleć ile to pieniędzy idzie. 

A co u was? 

3 komentarze:

Agnieszka Brzezińska pisze...

Kasiu to zapraszam na ośrodek moich teściów w Pobierowie ;) Wszelkie sprawy możemy omówić na pw na fb :P
P.S. Teraz będzie już tylko lepiej.
Życzę duuuużo słoneczka :)

miraga pisze...

No musi być tylko lepiej.
Chyba za dużo tych pseudo-blogerek, co myślały, że my wszystko dostajemy za darmo i teraz stosują się do tej zasady biorąc produkt i nie robiąc nic :/ Szkoda, że tak jest.

Anonimowy pisze...

Po deszczu zawsze wychodzi Słońce! Uda się Wam i nie myśl,że nie wiem o czym piszę...Życzę dużo szczęścia.Trzymam za Was kciuki:)Miłego dnia!

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger