Kieszonkowy odplamiacz firmy PureQueen - niedowierzanie a później szok!

Dostałam okazję przetestowania kieszonkowego odplamiacza PureQueen. 
Opis ze strony:
Kieszonkowy odplamiacz, który pomaga w usunięciu świeżych plam po jedzeniu i piciu - gdziekolwiek jesteś. Niezastąpiony w przypadku niespodziewanego poplamienia się podczas spożywania posiłków.
Lekki, mały i podręczny zawsze powinien znajdować się w Twojej torebce.


Użycie kieszonkowego odplamiacza jest bardzo proste i trwa kilka sekund, aby użyć odplamiacza:
1. Usuń nadmiar plamy poprzez wytarcie jej papierowym ręcznikiem lub wilgotną ściereczką
2. Nanieś płyn bezpośrednio na plamę poprzez kilkakrotne naciśnięcie końcówki odplamiacza
3. Lekko pocieraj tkaninę końcówką w obrębie plamy. Jeżeli to konieczne uwolnij więcej cieczy i kontynuuj delikatne pocieranie tkaniny.Mój opis:

Nie wierzyłam w magiczne właściwości. Tak owszem czytałam pochlebne opinie, ale jakoś nigdy w nie nie wierzyłam - myślałam że to reklama. A jednak myliłam się. Zaskoczenie. Mieliśmy teraz komunie, i bialusieńkie ALBY, nie można upilnować dziecka aby nic się nie pobrudziło. Cały dzień chodzenia skończyły się plamką. I co teraz pomyślałam - jeszcze cały biały tydzień przed nami. 
Przypomniałam sobie o odplamiaczu, i czym szybciej wzięłam się za wywabianie plam. I jakie było moje zaskoczenie.
 Zrobiłam wszystko według rady pana Leszka 
Rada Pana Leszka:

Ważne jest, aby po zaaplikowaniu płynu na plamę trochę dłużej pociera końcówką o materiał – tak, aby powstała delikatna pianka. Następnie znów wytrzeć plamę chusteczką – tak, aby nadmiar płynu w nią wsiąkł. W przypadku, gdy rezultat nie będzie zadowalający powtórzyć czynność 1 lub 2 razy – w zależności od uciążliwości plamy. Proszę również pamiętać, aby oceniać efekty po wyschnięciu materiału. Ponadto odplamiacz radzi sobie nie tylko ze świeżymi plamami, lecz również ze starymi – zawsze można spróbować:) Najbardziej skuteczny jest przy plamach powstałych np. po czekoladzie, kawie, herbacie, ketchupie …itp, które nie zawierają tłuszczu. W przypadku plam z tłuszczem również sobie radzi, lecz po wyschnięciu może zostać ok. 3-2% widoczności plamy (czasami z takimi plamami nie radzą sobie również tradycyjne proszki do prania) – jednakże nadal jest to nieoceniona pomoc, w przypadku, gdy nie mamy możliwości zmiany ubrania. Odplamiacz często również jest wykorzystywany do usuwania starych (zaschłych) plam, z którymi tez sobie świetnie radzi.   


 I tak też zrobiłam. I popatrzcie na efekty:


Nastepnym plusem jest : poręczność i łatwość w użyciu. następnym z kolei plusem jest to, że można go zabrać ze sobą wszędzie i nie martwić się plamami. Bez zastanowienia kupię go ponownie


Pojemność: 10ml

Dostępność: apteki SuperPharm, Allegro!

Cena: 17,99


1 komentarz:

darmoszki pisze...

Taaak, Pure Queen warte jest swoich pieniędzy :) Łatwo usuwa plamy, z którymi nie radzi sobie nawet pralka ;)

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger