Woda - siły doda "AQUAPHOR"


OPIS dzbanka ze strony producenta:

Amethyst to połączenie nowoczesności z niewielkimi rozmiarami. Wyposażony w ruchomą pokrywkę, umożliwia nalewanie wody bez konieczności jej zdejmowania. Posiada mechaniczny wskaźnik zużycia wkładu, zliczający każdorazowe napełnienie dzbanka wodą. Wszystkie elementy filtra wykonane są z wysokiej jakości plastiku spożywczego. 

Usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia występujące w wodzie wodociągowej, w tym m.in. chlor, metale ciężkie, produkty ropopochodne, pestycydy i związki organiczne.
  Nieznacznie obniża twardość wody
Przeznaczony do średnio twardej wody

Mój opis:

Uważam, że filtr sprawdza się rewelacyjnie, porównałam - kosztuje nieporównywalnie mniej od filtrów konkurencji. Przefiltrowana nim woda jest po prostu smaczna. Aquaphor sprawił, że wodę piję bez przegotowywania i smakuje rewelacyjnie. Co do kamienia... usuwa może nie w 100%, ale on akurat dostarcza nam minerałów i wcale nie jest taki szkodliwy. Aquaphor go usuwa, tyle że po pewnym czasie jakby trochę słabiej. za to woda przez bardzo długi czas (nawet powyżej tych 170l o których piszą w instrukcji) smakuje super.
Polecam!
Zachęcam do polubienie facebooka:
Więcej o produkcie i producencie:Serdecznie zapraszam na konkurs organizowany przez AQUAPHOR - 1000 dzbanków filtrujących do rozdania!

Chcesz wymienić swój dzbanek filtrujący na nowszy model?

Wyślij go do nas, a my przyślemy Ci 

nowy dzbanek filtrujący AQUAPHOR.

Dzięki dzbankowi filtrującemu można w każdej chwili mieć dostęp do krystalicznie czystej wody w najniższej cenie, jaką możemy znaleźć na polskim rynku dzbanków filtrujących. 

Jest to jedyny tego typu dzbanek filtrujący w Polsce, który pozwala na przefiltrowanie nawet 300 litrów wody, co w praktyce oznacza bezpieczne korzystanie z jednego wkładu nawet przez trzy miesiące.

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger