Metalizacja ? zatrzymuje chwile szczęścia i zamyka je w oryginalnych pamiątkach!


Otwieram album ze zdjęciami. Wracają wspomnienia. Ucieka życie przez palce. Nikt by nie przypuszczał, jak nie dawno, wydawało mi się że mogę mieć cały świat u stóp. A teraz jestem mamą, mamą cudownych dzieci, narzeczoną a już nie długo żoną. Przeglądając album, w celu wybrania sobie zdjęć, to metalizowanych przedmiotów. Pomyślałam, jak ten czas szybko leci. na zdjęciach moja malutka córeczka, i mój malutki synek. Przypomina mi się piosenka Paktofoniki "Ulotne chwilę", i to chyba jest cała prawda, teraz dopiero zaczynam rozumiem znaczenie słów. 
Wybieranie znajomych, szukanie tej drogi, niby proste ale jak trudne. 

Dzięki pamiątką firmy Artess.pl - wiem że trzeba szanować to co się ma. Celebrować każdą chwile. Życie nasze składa się z krótkich momentów  Cudownych chwil czy przykrych incydentów, ale trzeba żyć dalej, nie odwracać się tylko iść dumnie do przodu!!

dziękuje firmie za możliwość testowania, możliwość posiadania pamiątek na całe życie :)


3 komentarze:

Marta W pisze...

Zdjęcia urocze,zwłaszcza moja szczerbata imienniczka :) To fakt, też łapię się na tym, że dopiero po zdjęciach widzę jak moje dziewczyny rosną, jak czas szybko leci... Będę zaglądać i zapraszam też do siebie:
http://mama2c.blogspot.com/

Revi-Art pisze...

Ehhh... teksty cudne, dzieci śliczne i tak jak piszesz.. trzeba isc do przodu... choc nie zawsze mamy na to sily.. ale dla Naszych kruszynek ją znajdujemy :)
Pozdrawiam cieplutko.

Revi-Art pisze...

wyróżniłam Twój blog u siebie... Zapraszam po szczegóły na: www.revi-art-hm.blogspot.com

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger