Beatte T. - i jej wizytówka kobiecości :)Jestem kobieta, a kobiety lubią błyskotki. Lubią pięknie wyglądać dla swoich partnerów, mężów, kochanków ;). 
Kobiety bardzo często utożsamiają się z gwiazdami, a mi na myśl biżuterii przyszła gwiazda Hollywood - a mianowicie kobieta która jest wizytówką kobiecości - wizytówka cytatów - która epatowała wdziękiem - dla której kobieta powinna ubierać się w diamenty - Marlin Monroe.Piękny Cytat a zarazem jaki prawdziwy :)

Diamenty to jedyni przyjaciele kobiety. 
I tak oto znalazłam panią Beatę Tarasek i jej cudowną stronę Beattet.- Biżuteria artystyczna.
Pani Beata zawsze marzyła aby szarą naszą Polską rzeczywistość ubarwić. Ma 21 lat, pracowała za granicą, lecz zmieniała pracę z powodu braku satysfakcji. A jak wiadomo bez tego nie chce się pracować. Pani Beata jest osobą kreatywna, osobą, która nie usiedzi w miejscu. I jej sposobem na życie stało sie torzenie - tworzenie artystycznej biżuteri dla kobiet. Hobby które zmieniło sie w sens życia :). Po konwersacji - pani Beatka, nawiązała ze mną współprace w ramach której otrzymałam od niej kolczyki, bransoletki. Na jej FanPejdżu znajdźcie ok. 300 szt. od eleganckich zestawów retro, bransoletki artystyczne, miniaturki, kolce akrylowe. Wszystkie możliwe kolory dostępne czerwone, różowe, żółte, złote, różnokolorowe, czarno -  białe, perła, ecru, zieleń, fiolet itp. W tym że większość jest robiona albo tylko w jednej unikatowej sztuce max. 15 szt. z danego gatunku. ale z powodu że nie lubi aby biżuteria się powtarzała często jest to tylko jedna unikatowa sztuka.
Zakochałam się w biżuterii pani Beaty, kocham takie nie ziemskie kolczyki, które mam tylko ja.


Od Pani Beatki otrzymałam :) :Zapytałam czego mogę życzyć pani Beacie - odpowiedziała 
"Żeby z pasji z tego co tworzę powstała firma, marka coś niezwykłego. Dopiero rozwijam skrzydła więc zobaczymy co powstanie z mojej kreatywności "

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger