Tajemniczy karton...

-Puk puk- słychać do drzwi, otwieram a tam pan Kurier z przesyłką. Dość spory karton, ciężki.

Zastanawiam się co może być w środku. Czytam etykietkę, a to moja nowa współpraca. Smaczna współpraca. 
Pani Karolina Maj z firmy Oskar King - przekazała nam do testowania :

Cały karton smacznych i zdrowych rybek w puszce. 

Kilka słów o firmie: 

KRÓL ŚWIATA.King Oscar ma swoją siedzibę w Bergen w Norwegii oraz oddziały w Stanach Zjednoczonych i w Polsce. Jednak markę King Oscar można napotkać na całym świecie. Król Oskar panuje na stoiskach z produktami z morza w Norwegii, Stanach Zjednoczonych, Polsce, Republice Czeskiej, na Słowacji, Węgrzech, w Rumunii, Rosji, Belgii, Niemczech, Kanadzie, Japonii, Singapurze, Australii, Nowej Zelandii i Republice Południowej Afryki. W ciągu najbliższych 100 lat nastąpią kolejne podboje.

POMAGAMY ŻYĆ ZDROWO.

Ryby dobrze wpływają na serce, mózg, mięśnie, kości, stawy i skórę. Są w naturalny sposób bogate w niezbędne kwasy Omega-3, wysokogatunkowe białka, ważne witaminy i minerały. Dodatkowo ryby mają niewiele „złych” tłuszczów nasyconych. Dlatego eksperci w dziedzinie zdrowia zalecają jedzenie większej ilości ryb, przynajmniej dwa razy w tygodniu. Dwa, cztery czy sześć razy w tygodniu – wybór należy do Ciebie. My tylko pomagamy Ci zdrowo żyć.

PODĄŻAMY ZA RYBAMI.

Aby dostarczać Ci najlepsze konserwy rybne King Oscar podąża za najlepszymi rybami. Jeżeli najmniejsze szprotki pływają w nieskażonych norweskich fiordach, tam się kierujemy. Skoro najlepszego łososia można znaleźć na Alasce, tam podąża nasza wyprawa. Gdy w poszukiwaniu najlepszego tuńczyka docieramy na Mauritius, to widać tak musi być. Jeżeli najtłustsze makrele będą pływały w Morzu Północnym, to i my tam będziemy. Gdy chce się oferować najlepsze rybne przysmaki, trzeba najpierw znaleźć najlepszą rybę.

DLA CIEBIE TO, CO NAJLEPSZE.

My, producenci spod znaku King Oscar, zawsze staramy się dostarczać to, co w morzu najlepsze. Najlepszą jakość, najlepszy smak, najlepszą konsystencję, najwyższą czystość, najlepsze odżywianie, największą różnorodność, największą dogodność, największą wartość, najlepsze przepisy, najlepsze innowacje, najlepsze doświadczenie, najlepszy sposób dbania o Ciebie i tych, których kochasz. Marka King Oscar jest obietnicą tego, co najlepsze.

A to co znalazłam w środku tajemniczego - i odkrytego kartonu:

Już nie długo pierwsza recenzja pyszności firmy...

Serdecznie zapraszam :):)

2 komentarze:

Pata bloguje... pisze...

o maaatko! zapas na cały rok :)

Unknown pisze...

Fantastyczna współpraca!
Gratuluje!

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger