Agros - Nova - nowa współpraca

            


 Po długim oczekiwaniu, w końcu dostałam paczkę od pani Ani. Na początku nie mogliśmy się dogadać, lecz w końcu mam. W paczce otrzymałam:


1. Kotlin - ketchup polski o smaku pomidorów malinowych 450g


Początki firmy i marki Kotlin sięgają okresu międzywojennego. Początkowo marka Kotlin kojarzona była głównie z przetwórstwem owoców i warzyw, obecnie w umysłach konsumentów Kotlin utożsamiany jest przede wszystkim z wysokiej jakości produktami przygotowanymi na bazie pomidorów.
Marka postrzegana jest jako ekspert w produktach pomidorowych, szczególnie w ketchupie. Marka Kotlin charakteryzuje się szeroką gamą ketchupów, o wyrazistym pomidorowym smaku. W ofercie marki Kotlin obecne są również koncentraty pomidorowe.
W wizerunku marki obecne są emocje związane z nowoczesnym stylem życia. Idealna dla osób młodych duchem, czerpiących z życia garściami, ceniących wyrazisty smak.
   
Produkty marki Kotlin charakteryzuje doskonały smak i wysoka jakość oparta na innowacyjnych recepturach, jak również kompetencja wspierana wieloletnim know - how. Kotlin jest marką innowacyjną, dostarczającą produkty zdrowe, na bazie naturalnych surowców i budzące zaufanie. 
Produkty marki Kotlin pomagają wzbogacić doznania smakowe codziennych posiłków, zapewniając konsumentom nowoczesne rozwiązania. Ketchupy Kotlin urozmaicają i dopełniają smak wszystkich potraw z grilla, są doskonałe do mięs oraz warzyw.2. Łowicz - syrop czarny bez 250ml


3. Łowicz - basilico 415g


4. Łowicz - brzoskwinia 
                                                                          


5. Łowicz - czarna, czerwona porzeczka 280g

ŁOWICZ to rodzina produktów owocowych i warzywnych: dżemów, konfitur, powideł, żurawin, borówek, syropów owocowych, sosów i koncentratów pomidorowych, dań gotowych warzywno - mięsnych.


Od 1965 roku Łowicz towarzyszy polskim rodzinom. Jest ceniony za wysoką, sprawdzoną jakość i doskonały smak. Produkty ŁOWICZA są naturalne, zdrowe, bez konserwantów. Swój smak i świeżość zachowują dzięki odpowiednio dobranym, najlepszym składnikom oraz procesowi pasteryzacji lub sterylizacji, analogicznego do domowego konserwowania wyrobów które dzięki w wysokiej temperaturze odpowiednio zabezpieczają - tak jak tradycyjnie konserwuje się produkty w gospodarstwach domowych. Dodatkowo większość produktów zamykana jest wieczkami z klipsem bezpieczeństwa charakterystyczny klik to gwarancja, że produkt był oryginalnie zamknięty.


ŁOWICZ to marka z tradycją, która wciąż się zmienia, tak jak zmieniają się oczekiwania konsumentów, ich preferencje smakowe, kulinarne, estetyczne, styl życia, a także ilość czasu, przeznaczana na przygotowanie posiłków. Wśród innych marek wyróżnia się swoją polskością, tradycją, niekwestionowaną jakością i przystępną ceną. Badania potwierdzają, że konsumenci mają do ŁOWICZA zaufanie.

ŁOWICZ to lider rynku dżemów i sosów pomidorowych, wicelider sprzedaży koncentratów pomidorowych oraz silny gracz numer trzy w daniach gotowych i syropach owocowych.

6.  DrWitt - pomarańcza z acerolą - odporność 300ml

Soki i napoje Dr Witt Premium oferowane w ekologicznych, neutralnych dla zawartości butelkach szklanych o pojemności 300 ml i 1 litra zamykane są bezpiecznym wieczkiem "twist off". Dodatkowo na butelce 1-litrowej znajduje się specjalna banderola, dodatkowo zabezpieczająca produkt by zagwarantować pełne bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktu. Szklana butelka gwarantuje utrzymanie wysokich parametrów produktu, co w przypadku marki Dr Witt jest szczególnie cenne, a proces pasteryzacji zapewnia odpowiednio długi termin przydatności do spożycia.

Marka jest obecna na rynku od 1996 r. i jest adresowana jest do konsumentów, dla których najważniejsza jest dbałość o zdrowy styl życia, któremu towarzyszą produkty funkcjonalne wysokiej jakości.


Już nie długo zapraszam do smacznej recenzji :)


Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger