Który film?

Chce wybrać się z moim do kina, lecz na który film?

Co polecacie? Byliście na którymś?
Treść


NĘDZNICY, których akcja rozgrywa się w XIX-wiecznej Francji, opowiadają poruszającą historię niespełnionych marzeń i nieodwzajemnionej miłości, pasji, poświęcenia i odkupienia – ponadczasowego świadectwa wytrzymałości ludzkiego ducha. Jackman wciela się w postać byłego więźnia Jeana Valjeana, który łamie zasady zwolnienia warunkowego i od dziesięcioleci ścigany jest przez bezlitosnego policjanta Javerta (Crowe). Kiedy Valjean zgadza się zaopiekować Cosette, córką robotnicy Fantine (Hathaway), ich życie zmienia się na zawsze.

Opowiadająca historię wyrzuconych poza nawias społeczeństwa ludzi, którzy łączą siły, aby stawić czoła korupcji i żądać zmian, 150-letnia powieść Wiktora Hugo - inspiracja najdłużej wystawianego w historii musicalu - nie mogłaby być bardziej na czasie.

Teraz teatralni NĘDZNICY robią krok na duży ekran dzięki spektakularnej adaptacji dokonanej przez Toma Hoopera. Dzięki międzynarodowym gwiazdom i ukochanym przez widzów piosenkom - „Dreamed a Dream”, „Bring Him Home”, „One Day More” i „On My Own”- spektakl teatralny odradza się jako kinowy musical.

Obsada


Hugh Jackman
Russell Crowe
Anne Hathaway
Amanda Seyfried
Helena Bonham Carter
Eddie Redmayne
Sacha Baron Cohen
Aaron Tveit
Samantha BarksTreść


Wyobraź sobie, że masz moc decydowania o ludzkim życiu. Kogo byś potępił, a kogo ocalił?

W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?

„SĘP” – poznaj równanie nieśmiertelności.

Obsada


Michał Żebrowski
Anna Przybylska
Daniel Olbrychski
Paweł Małaszyński
Anna Dereszowska
Andrzej Seweryn
Andrzej Grabowski
Mirosław Baka
Piotr Fronczewski
Adam Krzyżanek
Marek Krzyżanek


Treść


Albert i Barbara poznają się przez internet. Jednak obawiając się reakcji, oboje wpadają na pomysł, by na pierwszą randkę w realnym świecie wysłać swoich znajomych, Alexa i Simonę. Lecz w końcu przychodzi moment, w którym musi dojść do ich wspólnego spotkania.

Obsada


Bartek Kasprzykowski
Sonia Bohosiewicz
Rafał Królikowski
Weronika Książkiewicz
Krzysztof Kiersznowski
Jerzy Schejbal
Rafał Rutkowski
Sławomir Orzechowski
Nam Bui Ngoc
Marek Ślosarski
Arkadiusz Janiczek
Katarzyna Figura


Treść


Niezwykle poruszająca historia rodziny, która przeżyła jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Tajlandia, rok 2004. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj zamieni się jednak w prawdziwe piekło. Nad ranem od strony morza dochodzi przerażający huk. Wszyscy zamierają w bezruchu. Chwilę później plaża, budynki i ludzie zostają zmieceni przez monstrualną falę tsunami. Woda zabiera wszystkich i wszystko. Wszystko… z wyjątkiem nadziei.

Obsada


Naomi Watts
Ewan McGregor
Tom Holland
Oaklee Pendergast
Samuel Joslin
Sonke Mohring


Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger