Konkurs, konkurs, konkurs!!


Wraz z portalem MAM organizuję konkurs, serdecznie zapraszam :)
Regulamin konkursu “Czas wspomnień”1. Konkurs organizuje MAM mambaby.pl wraz z blogiem kasiulekkochany.blogspot.com

2. Zadanie konkursowe polega na opisaniu” Z czym kojarzy się Tobie słowo Babcia i Dziadek - jakie masz miłe wspomnienia związane z tymi słowami?”

3. Każdy uczestnik może dodać 1 zgłoszenie

4. Spośród nadesłanych prac Organizator wybierze 2 laureatów - jednego laureata nagrody główniej i jednego laureata nagrody dodatkowej

5. Okres trwania konkursu  od 28.01.2013 do 08.02.2013

6. Lista laureatów zostanie podana do 10 dni od zakończenia konkursu, na stroniekasiulekkochany.blogspot.com

7. Laureaci zobowiązani są do przesłania na adres info@mambaby.pl swoich danych (imię, nazwisko, adres, nr telefonu), w tytule maila wpisując „konkurskasiulekkochany.blogspot.com”  w terminie 5 dni od ogłoszenia wyników. Przekroczenie tego terminu skutkuje utratą nagrody.

8. Nagrody zostaną wysłane laureatom w terminie 30 dni od ogłoszenia wyników konkursu przez sponsora nagród – firmę MAM .
Nagrodą główną jest MAM Sport Cup  Nagrodą dodatkową jest MAM Baby’s Bowl : http://sklep.mambaby.pl/produkty_mam_babys_bowl.html

9. Nie istnieje możliwość zamiany nagród na wartość pieniężną.

10. Nagrody będą wysyłane jedynie w granicach Rzeczpospolitej Polskiej


11. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez uczestników konkursu będą przez niego przetwarzane wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji konkursu tj. wyłonienia laureatów oraz doręczenia nagród. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody. Każdy uczestnik konkursu posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (j.t.: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)


Obowiązkowo trzeba:
1. polubić fanpage MAM na FB http://www.facebook.com/MAMPoland
2. Obserwować mój blog
3. Podać e-mail
4. Umieścić informacje o moim rozdaniu w formie dowolnej, może być to napisanie notki, umieszczenie banera w pasku bocznym itp.

Formularz zgłoszeniowy :
1. Obserwuje jako:
2. E-mail :
3. Informacja o rozdaniu : (obowiązkowe, forma dowolna) + link
4. Lubie jako : Imię oraz pierwsza litera nazwiska. TAK/NIE
5. Odpowiedź : obowiązkowe

9 komentarzy:

Beata GK pisze...

Obserwuję jako lilithbb
lilithbb@wp.pl
info o rozdaniu: http://konkursowaja.blogspot.com/2013/01/802-konkurs-czas-wspomnien.html
lubie jako Beata G
Odpowiedź: Moja babcia zmarła bardzo wcześnie na Parkinsona. A jednak mam dużo wspomnień z nią związanych pomimo tego ze byłam małym dzieckiem.
Zawsze gdy widziałam babcie siedziała z "swoich rabatach" czyli ogródku z kwiatami. Często przychodziłam do niej i pomagałam jej wyrywać chwasty, zaszczepiła we mnie też wielką miłość do roślin. gdy myślę "babcia" widzą ją schylającą się wśród kwiatów z "motyką" w reku :)

Unknown pisze...

1. Obserwuje jako: jola kjhuj
2. E-mail : kamciula8@o2.pl
3. Informacja o rozdaniu : http://damoweprobki.blogspot.com/2013/01/konkurs-konkurs-konkurs-adanie.html
4. Lubie jako : Kamila G
5. Odpowiedź : Wspominając dziadka widzę go na fotelu, maczając bułkę w mleku, wiecznie pokasłując i zagadując wszystkich dookoła.Babcia na szczęście jeszcze żyje i jest kobietą energiczną, pomocną i prze kochaną ;)

Unknown pisze...

1. Obserwuje jako: Gosia Anna Magdalena
2. E-mail : goja301@wp.pl
3. Informacja o rozdaniu : link + info dodane na fb https://www.facebook.com/303UFS.BUTCHER
4. Lubie jako : Gosia S.
5. Odpowiedź : Najbardziej wspominam babcie i nasz szalone wygłupy,kiedys babcia nie mogła mnie znalesc w całym domu szukała az w koncu zawołała Gosiu gdzie jesteś? a ja na to Aniu kochanie tutaj,Babcia mało nie pelła ze smiechu znalazła mnie we wnęce pokoju z jej stanikiem na mojej głowie -spytała co robie i czego sie chowam-ja na to ze ja tez potrzebuje troche prywatnosci.Babcia smiała sie z moich wygłupów do ostatnich swych dni

Anonimowy pisze...

1. Obserwuje jako: Anna Dziewa
2. E-mail : aneczka.19866@wp.pl
3. Informacja o rozdaniu : https://www.facebook.com/aneczka.19866
4. Lubie jako : Anna D
5. Odpowiedź :
Słowo babcia kojarzy mi się z moją kochaną Babcią Reginą, która najlepiej opatrywała skaleczone kolana, jako jedyna potrafiła przekonać do zjedzenia zupy pomidorowej i pójścia spać zaraz po dobranocce.
Słowo dziadek kojarzy mi się z dziadziusiem Wincentym, dla którego zawsze byłam oczkiem w głowie. Opowiadał najciekawsze historie i uczył jak wystrugać ludzika z drewna.
Bez nich dzieciństwo nie byłoby tak radosne i pachnące ciastem drożdżowym. Dlatego też – nawet gdy już odeszli – są zawsze w mojej pamięci i bardzo ich kocham.

Ma_niusia pisze...

1. Obserwuje jako: Ma_niusia
2. E-mail : mamaniusia@gmail.com
3. Informacja o rozdaniu : banner w pasku bocznym: http://mamaniusia.blogspot.com/
4. Lubie jako : Anna S.
5. Odpowiedź : Dziadziuś którego ledwie pamiętam (zmarł dawno) kojarzy mi się z palcami jego wiecznie poplamionymi tytoniem z fajki, węglem z pieca kaflowego lub tuszem z maszyny do pisania, na której pisał wiersze i teksty piosenek... Babcia kojarzy mi się z ogromnym ciepłem jakie roztaczała mimo że była niepozorną maleńką schorowaną osóbką: ciepło takie fizyczne, bo zawsze u niej napalone w piecu, ciepła szarlotka, gorąca herbata i pyszny obiadek, a także takie rozcieranie wnusiowych rączek i nózek gdy zmarznięta wracałam z zimowego spaceru... ale i ciepło duchowe, bo babcia była bardzo bardzo opiekuńcza w stosunku do każdego, interesowała się zdrowiem ciotek, sąsiadów, nosiła wszystkim lekarstwa, smakołyki, wysłuchała, przytuliła, pogłaskała... tak drobna kobieta a tyle w niej ciepła!

mamajanka pisze...

Obserwuję jako mamajanka
saligia11@wp.pl
info o rozdaniu: mamajanka.blogspot.com pasek boczny
lubie jako -- chętnie polubię jako Aga P ale mi się link nie otwiera a nie umiem znaleźć fanpage inaczej:(
Odpowiedź: Jeszcze do niedawna słowa Babcia i Dziadek kojarzyły mi się z tęsknotą - nostalgią za szczęśliwym czasem dziecięcej beztroski, smutkiem błyskającym łzą w oku na myśl, że moja kochana babcia Stasia nie pozna i nie przytuli nigdy mojego synka, a dziadek Janek nie zabierze go na piwo i Colę jak kiedyś mnie - kilkulatkę, nie będzie mierzył przy każdych odwiedzinach do którego już guzika u koszuli mu sięga, aż w końcu tych guzików zabraknie...
Ale od niedawna mam zupełnie nowe skojarzenia - świeże wspomnienia, w których zagościli nowi dziadkowie - Babcia Beata i Dziadek Józek - dziadkowie Janka Stasia a moi rodzice. Wspomnienia sprzed roku, kiedy synuś dopiero nauczył się ich po swojemu nazywać i radośnie wołał "bacia" i "dzia" na ich widok; pierwsze "kocham Cię babciu, ajlowju", którym mama pochwaliła się ze łzami w oczach po dniu spędzonym z wnusiem; długie godziny nad albumem ze zdjęciami zastępującym książeczkę "mamusiu poczytajmy o dziadku". I niezachwiana pewność, że kiedyś Janek też będzie miał swoje piękne wspomnienia o dziadkach, bo to jedne z ważniejszych osób na początku życia każdego człowieka - swoją bezwarunkowa miłością, opiekuńczą troską dające siłę na całe życie!
Babcia-Anioł, Dziadek-Stróż - od kiedy przeczytałam artykuł o takim tytule tak właśnie myślę o Jankowych dziadkach dziękując im za wsparcie i pomoc w jego wychowywaniu.

mamajanka pisze...

poprawka do powyższego - MAM lubię jako Aga P - problem mam tylko z fanpagem...

Unknown pisze...

obserwuję jako Karolina Sikorska
e-mail skorpionekk1@wp.pl
info o rozdaniu na moim profilu https://www.facebook.com/karolina.sikorska.75
Mam lubię jako Karolina Sikorska od dawna problem mam z linkiem do waszego fanpage nie może go odnaleźć
Odpowiedź Babcia i dziadek zawsze będą mi się kojarzyć jako cudowni ciepli ukochani ludzie którzy zawsze odbierali mnie z przedszkola najlepiej było zimą gdy zawsze sankami po mnie dziadek przyjeżdżał Babcię zawsze będę pamiętać za cudowne łakocie placki które zawsze specjalnie dla swoich wnucząt przyrządzała. Druga babcia to najfajniejsze ferie na świecie zabierała nas ze sobą do pracy uczyła wyszywać i robić na drutach. Dziadkowie są od rozpuszczania i rozpieszczania i tak zawsze będę pamiętać jako ciepłych moich ukochanych dziadków

Unknown pisze...

obserwuje jako Justyna Śledziona
justynasledziona@gmail.com

info o rozd:http://www.facebook.com/justyna.sledziona.5

Lubie jako Justyna Śledziona

odpowiedź: Babcia i dziadek kojarzą mi sie z dziadkami ktorymi mieszkam i z historia z dziecinstwa. Mianowicie ja wraz z dziadkami i rodzenstwem jezdzilismy zbierac jagody do lasu, mialam wtedy 5 lat i bylam najmlodsza,zeby dorownac starszakom w zbieraniu zawsze chodzilam za dziadkiem i on sie nade mna litowal i dosypywal mi jagod do mojego zbieraka. Wlasnie ta historia najbardziej mi sie kojarzy z babcia i dziadkiem.Kochani są!

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger