Moje nowinki do testowania


Czy jako dziecko lubiłeś puszczać bańki mydlane? Odrobina płynu do mycia naczyń, woda i słomka dawały mnóstwo zabawy i radości. Czasy się zmieniają, technika idzie do przodu i teraz możesz robić gigantyczne bańki mydlane, które umilą czas nie tylko dzieciom, ale i dorosłym!
Firma Tuban jest pierwszą i jedyną w Polsce oraz w Europie firmą produkującą płyn do wielkich baniek mydlanych. Masz pewność, że kupujesz produkty wysokiej jakości. Dodatkowo w każdym sklepie możesz zostać za darmo "zamknięty" w bańce! 


Płyn do baniek został wyprodukowany zgodnie z normą PN EN71, tzn. normą dotyczącą bezpieczeństwa zabawek, posiada też znak CE. Płyn pozwala na wykonanie bańki o ponad 2-metrowej średnicy. Nadaje się do zamykania osób w bańce mydlanej!

W pudełku dostałam: 
2 rękawiczki - czerwoną i różową
2 opakowania baniek
2 rurki 
Mój opis:
Uwielbiamy bańki, mimo tego że jesteśmy dorośli, wyobraźcie sobie jaką frajdę sprawia dziecią. Zabawa z bańkami jest super, umila czas na długie godziny. Uczymy się na początku odbijania baniek, wcale nie jest to taka prosta sprawa, córka próbowała, udało jej się raz. A TUBAN pobija rekordy

Rekordowy TUBAN (1-2 Grudzień 2012)


Pobiliśmy dwa rekordy Guinnessa:
1. Największa ilość osób zamkniętych w bańce mydlanej
2. Największa ilość podbić jednej bańki mydlanej

Uwierzcie się nauczymy się i my :)

Plusem dla mnie jest zapach, pachnie cudownie, nie tak jak chińskie bańki z kiosku. Bańki wychodzą ogromne  jak i bardzo dużo małych. Synek jest zachwycony, tańczy w latających bańkach :)


Moja ocena (skala 1 - 5)
skuteczność: 5
delikatność: 5
konsystencja: 5
komfort stosowania: 5
zapach: 5
opakowanie: 5
Polecam : zdecydowanie TAK2 komentarze:

Marta pisze...

no ładnie Wam idzie dmuchanie baniek :)
Obserwujęi zapraszam do mnie

MariAnah pisze...

ale bania Wam wyszła:) my również testujemy:)

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger