ALOES YOUNG Z NATURALNĄ WIT. C 500 ml Dla Dzieci! - suplement diety


ALOES YOUNG Z NATURALNĄ WIT. C 500 ml Dla Dzieci! - suplement diety
Preparat o działaniu ogólnie wzmacniającym organizm i wspomagającym funkcjonowanie układu odpornościowego. 

Przeznaczony jest dla dzieci w przedziale wiekowym od 4 do 16 lat, do bezpośredniego spożycia jako napój lub w postaci rozcieńczonej jako dodatek do innych napojów, np. soków owocowych.
Zawiera w swym składzie sok z miąższu liści aloesu, naturalną witaminę C (sproszkowana acerola) oraz fruktozę.

Objętość:  500 ml
Zalecane spożycie:  50 ml dziennie przed posiłkiem
Cena: promocja 19 zł na stronie ALOES-YOUNG
  
Nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać  w opakowaniu szczelnie zamkniętym, w miejscu zacienionym,  niedostępnym dla dzieci. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 4 tygodni. Przed użyciem wstrząsnąć. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.  


Mój opis:

Dzięki uprzejmości prosto z natury dostaliśmy do testowania produkt Aloes YOUNG, jesteśmy bardzo zaskoczeni działaniem preparatu, córa popija zawsze przed jedzonkiem, i przy takiej pogodzie, nie była ani razu nawet przeziębiona  Aloes do picia jest dla nas nowością, słyszeliśmy i używamy różnych produktów z aloesem, z których jestem zadowolona, syrop mogę dopisać do jednych z nich :).
Konsystencja syropku bardzo przypadła do gusty mojej niuni, nie podobał jej się zapach. Piłą, i pije z chęcią czasem sama przypomina abym jej dała. Początek poranka zaczynamy od syropku, podaję się 50 ml, jest do tego taki specjalny kieliszek, co bardzo poprawia podawanie, że trzeba obliczać ile trzeba podać. Jesteśmy zadowoleni z testowania i polecamy się na przyszłość :):)Moja ocena (skala 1 - 5)
skuteczność: 5
delikatność: 5
konsystencja: 5
komfort stosowania: 5
zapach: 2
opakowanie: 4
Polecam : zdecydowanie TAK

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

mojej koleżance tzn jej córeczce zupełnie nie przypadł do gustu

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger