Pieluszki i chusteczki GAGA


Opis ze sklepu:
GAGA to delikatne, oddychające i dobrze wchłaniające się pieluszki jednorazowe dla dzieci, posiadające zapięcia typu rzep.
Umożliwiają one wielokrotne zapinanie i odpinanie pieluszki - dzięki wkładowi „ECO DRAY” pieluszki wchłaniają wilgoć do środka i zatrzymują ją z dala od ciała dziecka, dając uczucie suchości. Przewiewna zewnętrzna powłoka „Air Comfort” pozwala skórze dziecka swobodnie oddychać, zapobiegając odparzeniom, a anatomiczny kształt i elastyczny ściągacz taliowy pozwalają na łatwe dopasowanie się pieluszki do kształtu ciała dziecka, nie ograniczając jego ruchów. Dodatkowo w gamie GAGA oferujemy dla maluszków miękkie chusteczki nawilżające do skóry normalnej i wrażliwej, które zapewnią nie tylko skuteczną, ale i łagodną pielęgnację.


Mój opis:
PLUSY:
* są bardzo mięciutkie, bardziej niż pampersy. 
* oddychające 
* nie uczula i niepodrażania
MINUSY:
dziwnie pachną jakimś klejem

Cena ok. 26 zł
Dostępność TESCO

Chusteczki nawilżane dla dzieci i niemowląt z alantoiną i lanoliną. Bez alkoholu, hipoalergiczne, testowane dermatologicznie. Produkt przeznaczony do utrzymania higieny i pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt


Mój opis:
To jedne z lepszych chusteczek jakie udało mi się znaleźć.

PLUSY:
* mają super cenę bardzo 
* dobrze nawilżone 
* wytrzymałe 
* mają piękny subtelny zapach
* delikatne
* nie powodują podrażnień.

Po użyciu tej chusteczki skóra dziecka jest czysta i odpowiednio nawilżona. Można je stosować do pielęgnacji całego ciała podczas podróży jak i codziennej higieny.Nie zawierają alkoholu i są hipoalergiczne.

Cena ok 4 zł
Dostępność TESCO

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger