Nowości

W ofercie firmy Hygienika S.A pojawiły się kolejne nowości, przeznaczone do higieny i pielęgnacji najmłodszych. Nowe Płyny do mycia oraz Chusteczki nawilżane Hygienic Baby występują w dwóch wersjach: z naturalnym ekstraktem rumianku lub aloesu. Produkty są łagodne dla wrażliwej skóry dziecka, dzięki czemu mogą być stosowane codziennie.Kosmetyk przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry i włosów dziecka. Łagodna formuła szamponu i płynu do kąpieli jest wyjątkowo delikatna dla oczu dziecka.Odżywka zawarta w szamponie ułatwia rozczesywanie włosów. Po umyciu włosy stają się miękkie i delikatne.Gliceryna i łagodne środki myjące pozostawiają skórę nawilżoną, czystą i zadbaną. Produkt bez mydła i parabenów.

łagodna formuła no tears jest wyjątkowo delikatna dla oczu dziecka produkt przebadany dermatologicznie pod kontrolą okulistów pH neutralne dla skóry.
Nawilżane chusteczki higieniczne Hygienic Baby stworzone są do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry niemowlaków i dzieci starszych.Doskonałe podczas przewijania dziecka. Posiadają łagodny, przyjazny zapach i neutralny odczyn PH5.5.Chusteczki nie zawierają sztucznych barwników, dzięki czemu nie podrażniają skóry dziecka.

Materiał Soft Comfort – łagodnie pielęgnuje skórę, pozostawiając warstwę ochronną
Ekstrakt z rumianku – łagodzi podrażnienia i posiada właściwości antyseptyczne
Ekstrakt z aloesu – nawilża i posiada właściwości kojące
Alcohol free – formuła bez alkoholu nie powoduje podrażnień
Neutral ph - posiada pH neutralne dla skóry
Czy mamusie używałyście? Polecacie? :)

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Twój blog został wyróżniony: http://mamatestuje-blog.blogspot.com/2012/11/zostaam-wyrozniona-przez-httpmummy.html

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger