Nowe testownie ONAZIS

Opis na stronie :):
Twoje włosy i paznokcie słabną, stają sie łamliwe, a skóra jest pozbawiona naturalnego blasku?

Zewnętrzna pielęgnacja to nie wszystko.

Aby Twoje włosy i paznokcie były zdrowe, lśniące i mocne sięgnij po preparat ONOZIS® Beauty zawierający

aminokwasy siarkowe: cysteinę i metioninę, żelazo, prowitaminę B5 - odpowiedzialną za siłę i sprężystość włosów oraz "minerał piękna" - cynk, który poprawia wygląd i koloryt skóry.
ONOZIS® Beauty - źródło piękna.http://www.onozis.pl/
Co to jest ONOZIS® Beauty i kiedy się go stosuje?
Jest to suplement diety w formie różowych tabletek. Zawiera grupę substancji czynnych, niezbędnych dla utrzymania zdrowych włosów, skóry i paznokci: aminokwasy siarkowe (cysteinę i metioninę) oraz żelazo, cynk i prowitaminę B5.

ONOZIS® Beauty zaleca się osobom:

- stosującym niezrównoważoną lub ubogą dietę (np. przy odchudzaniu),
- narażonym na codzienne stresy, wstrząsy emocjonalne,
- często farbującym lub układającym włosy za pomocą substancji chemicznych,
- cierpiącym na zaburzenia równowagi hormonalnej.

Preparat został opracowany i przetestowany we współpracy z Dermatologiczną Kliniką Uzdrowiskową w Iwoniczu–Zdroju, kierowaną przez prof. Andrzeja Langnera. Aktywne składniki ONOZIS® Beauty zostały tak dobrane, że ich przyswajanie przez organizm jest o dwadzieścia procent lepsze, niż w przypadku innych środków tego typu.

Zdrowe włosy i paznokcie

Na problemy z włosami i paznokciami skarży się wiele kobiet. Do osłabionych włosów najczęściej stosuje się różnego rodzaju zewnętrzne odżywki. Mogą one chwilowo poprawić ich wygląd, jednak nie są w stanie zapobiec np. nadmiernemu wypadaniu, przerzedzeniu, łamliwości itp., gdyż przyczyna tych problemów leży głębiej i związana jest najczęściej z nieodpowiednim odżywieniem tej części włosa, której nie widzimy – czyli z jego korzeniem. Zaburzona zostaje prawidłowa struktura włosa. Aby włosy i paznokcie były zdrowe - lśniące i mocne, nie wystarczy ich zewnętrzna pielęgnacja.

Trzeba zadbać o to, by dostarczyć im niezbędnych do zdrowego wzrostu substancji odżywczych, które zagwarantują piękny wygląd.

Włosy

- Włosy to zrogowaciały twór naskórka.
- Na głowie znajduje sięśrednio około 100-150 tys. mieszków włosowych.
- Szybkość wzrostu włosa zależy od płci, wieku, pór roku - jest to około 1 cm na miesiąc.
- W ciągu doby wypada od 80 do 100 włosów, które (przy zdrowej cebulce) odrastają.

Cebulki włosa osłabionego
- Pozbawiona substancji odżywczych cebulka o nieprawidłowym wyglądzie.
- Osłabiona zdolność regeneracji – włosy słabo odrastają, są cieńsze i przerzedzone.

Paznokcie
- Paznokieć to zrogowaciała płytka stanowiąca ochronę dla silnie unerwionych opuszek.
- Zdrowy paznokieć jest lśniący, gładki i przeźroczysty.
- Paznokcie u rąk rosną około 3 mm na miesiąc, a te u nóg dwa razy wolniej.
- Twardość, sprężystość i poprawna budowa paznokci zależy od ilości dostarczanych aminokwasów siarkowych.


Warto sięgnąć po preparat, który zawiera dokładnie takie składniki jakich potrzebują włosy, a nie mieszanki wszystkich minerałów i witamin.

Włosy i paznokcie są zbudowane z keratyny – białka bogatego w siarkę. Keratyna stanowi główny składnik warstwy rogowej naskórka, paznokci włosów. Charakteryzuje się zawartością aminokwasów zawierających siarkę: cysteiny i metioniny. Jeżeli dieta jest uboga w pokarmy zawierające aminokwasy siarkowe (źle zbilansowana, np. podczas odchudzania), a włosy, paznokcie i skóra nie wyglądają najlepiej – trzeba sięgnąć po wysokiej jakości preparat uzupełniający dietę.

ONOZIS® Beauty zawiera oryginalny zestaw znanych składników czynnych o ugruntowanym zastosowaniu w pielęgnacji, leczeniu uzupełniającym i profilaktyce schorzeń skóry, włosów czy paznokci. Połączenie aminokwasów siarkowych z oligoelementami tj. jonami żelaza i cynku, zwiększa biodostępność preparatu.

Zestaw pierwiastków zawartych w ONOZIS® Beauty:
• aminokwasy siarkowe:
L – metionina: 30,00 mg
L – cysteina: 10,00 mg
• żelazo (w postaci fumaranu żelazawego): 2,50 mg
• cynk (w postaci glukonianu cynku): 2,25 mg
• kwas pantotenowy (prowitamina B5): 3,00 mg

Wzrost biodostępności i efektywności transportu składników do miejsc istotnych terapeutycznie decyduje o odpowiedniej skuteczności preparatu Onozis® Beauty. Cysteina i metionina stanowią cegiełki, z których buduje się włosy. Dzięki tym aminokwasom możliwe jest powstanie „wiązań dwusiarczkowych”, które są włączane w keratynową konstrukcję włosa i pełnią w niej rolę wzmocnień oraz nadają prawidłową przestrzenną budowę.

Aminokwasy siarkowe muszą być dostarczane organizmowi regularnie, gdyż ze względu na swą rolę budulcową nie mogą być zastąpione żadnymi innymi związkami i nie mogą być magazynowane „na zapas”.

Żelazo, dzięki któremu aminokwasy są transportowane do właściwych miejsc. Szczególnie zagrożone deficytem żelaza są kobiety. Obfite krwawienia miesiączkowe, uboga w żelazo dieta może u pań stosunkowo szybko doprowadzić do niedoboru tego mikroelementu. Wskutek tego włosy stają się cienkie, łamliwe i ulegają przerzedzeniu. Cynk odgrywa ważna rolę w organizmie, jest jednym z ważniejszych „minerałów piękna”. Poprawia wygląd i koloryt skóry, a także bierze czynny udział w przetwarzaniu kwasów tłuszczowych, co ma wpływ na proces regeneracji. Wpływ cynku na system immunologiczny powoduje, że skóra na dłużej zachowuje siłę i zdrowie oraz zahamowuje proces powstawania wolnych rodników. Cynk uaktywnia enzymy kontrolujące metabolizm białek, zawierających wiązania dwusiarczkowe, potrzebnych do budowy włosa. Wpływa też na gospodarkę witaminą A, a przecież ta witamina ma znaczący wpływ na proces keratynizacji naskórka, jak też włosów i paznokci.

Prowitamina B5 - kwas pantotenowy. Witamina ta między innymi jest odpowiedzialna za własności mechaniczne włosów np. siłę, sprężystość i utrzymanie odpowiedniej wilgotności włosów.

Uzupełnieniem jej niedoboru może być przyjmowanie preparatów zawierających pochodne kwasu pantetonowego, np. pantotenianu wapnia.

Jak stosować ONOZIS® Beauty

Osoby dorosłe, w pierwszym miesiącu stosowania, powinny zażywać dwie tabletki dwa razy dziennie. Dla podtrzymania wyników kuracji zaleca się przyjmowanie, przez kolejne dwa lub trzy miesiące, jednej tabletki dwa razy dziennie.


Mój opis:
Testowanie tabletek zaczęłam od 7.11.2012.
Początek jest ok, tabletki łatwe do połknięcia, przyjmuje 2 na raz gdyż stan moich włosów daje wiele do życzenia, zresztą skóra też. Włosy wypadają mi garściami i mam nadzieję, że pomoc od środka im na prawdę pomoże. Testujemy i zobaczymy co będzie dalej :):)

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger