Nowe testowanie :)
Opis ze strony http://www.granex.pl/:

Pieczywo Zawiera Błonnik wytwarzane jest z pełnych ziaren sześciu zbóż – żyta, pszenicy, kukurydzy, owsa, jęczmienia i amarantusa z dodatkiem ziaren słonecznika. Jest to produkt całkowicie naturalny, nie zawierający sztucznych spulchniaczy i ulepszaczy.Do jego produkcji nie używamy również mleka w proszku.

Pieczywo Zawiera Błonnik charakteryzuje się unikalną na naszym rynku, bardzo wysoką zawartością błonnika pokarmowego. Jest to błonnik rozpuszczalny o właściwościach proebiotycznych, regulujący działanie układu trawiennego. 100 g pieczywa zawiera 13,8 g błonnika, co sprawia, że jedna jego kromka zapewnia ok. 3% dziennego zapotrzebowania organizmu na ten składnik. Jest to również pieczywo lekkie charakteryzujące się  wyjątkowo niską kalorycznością.

Skład surowcowy: krajanka żytnia,otręby pszenne, pszenica, kasza jęczmienna, grys kukurydziany, płatki owsiane, sól, błonnik: inulina, ziarno słonecznika, mąka z amarantusa.Produkt zawiera zboża zawierające gluten oraz może zawierać śladowe ilości sezamu.

Waga: 140 g.


Mój opis:
A więc tak dostałam dziś do testowania produkty firmy GRANEX, byłam mega zaskoczona, bo nawet nie zauważyłam  iż mój blog dostał się do testowania produktu :), już nie długo u mnie pełen opis danego produktu :)
Na samym dole pierwsze zdjęcia :) synek jak dopadł opakowanie sam otworzył i wcinał :)2 komentarze:

Red Lipstick pisze...

oo lubię to pieczywo :)

Smacznego! :)

Aga;) pisze...

Dzięki za komentarz:) Super blog:) Pozdrawiam i zapraszam:)

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger