Dada Premium

Zaczerpnięte na jeden ze stron :)

Nowe, jednorazowe pieluszki Dada Premium zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Twojemu maluszkowi komfort i jak najlepszą swobodę ruchów. Wykonane tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby dziecka, dostępne w rozmiarach Mini (3-6kg), Midi (4-9kg), Maxi (7-18kg) i Junior (15-25kg).

Pieluszki Dada Mini zaprojektowane specjalnie dla małych dzieci są przewiewnie i wykonane z miękkich materiałów, zapewniających maksimum komfortu dla delikatnej skóry dziecka. Posiadają wysokiej jakości włókninę, która ma za zadanie rozprowadzać wilgoć równomiernie po całej powierzchni wkładu chłonnego, zapewniając większą chłonność. Dodatkowo pieluszki Mini posiadają specjalne zapięcia typu rzep, dzięki którym pieluszka bardziej dopasowuje się do brzuszka dziecka, a przewijanie staję się szybsze i łatwiejsze. Wszystko to gwarantuje najmłodszym spokojny sen zarówno w dzień, jak i w nocy.

W pozostałych rozmiarach pieluszek Dada została zastosowana technologia ‘Super Core’, która sprawia, że pieluszka jest lżejsza i wyjątkowo chłonna. Mniejsza objętościowo pieluszka zapewnia dziecku większą swobodę przemieszczania się i lepsze, bardzo wygodne dopasowanie do ciała. Pieluszki wykonane są z przewiewnych, miękkich materiałów z dodatkiem naturalnego ekstraktu z aloesu. Specjalnie zaprojektowane materiały absorpcyjne oraz dodatkowe owinięcie wkładu chłonnego sprawia, że skórę dziecka jest specjalnie chroniona przed wilgocią Kolorowe rysunki umieszczone na pieluszce mają za zadanie pobudzać ciekawość, wyobraźnię i kreatywność dziecka.
A wszystko to, aby dziecko mogło odpoczywać, bawić się, raczkować, bez konieczności myślenia o pieluszce.

Cała linia nowych pieluszek Dada posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.
Moje spostrzerzenia :
Z pampersów jestem mega zadowolona, cena i jakość są super. Nie przeciekają, super chłoną. Super kolory na pampersach fajnie wyglądają na pupie malucha :).

PLUSY:
* chłonność
* cena
* jakość

MINUSY:
* brak

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger